محمد مساعد

محمد مساعد
چرا سپیدرود به لیگ یک صعود کرد؟ مسئولین رسیدگی کنند

مسابقه فوتبال تیم‌های سپیدرود رشت و بادران تهران - اردیبهشت 95

در ماهی که گذشت خبری مبنی بر صعود سپیدرود به لیگ یک در رسانه‌ها منتشر کرد که باعث تعجب بسیار اهل فن شد. ما برعکس اکثر خبرگزاری‌ها که با این خبر را با شادی منتشر کردند تصمیم گرفتیم با دقت دلایل این صعود توجیه‌ناپذیر را بررسی کنیم تا در آینده از موفقیت‌های تیم‌های ورزشی گیلانی جلوگیری شود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در ابتدا با یکی از مسئولین در این‌باره صحبت کنیم. مسوول مربوطه که به دلایل نزدیکی به انتخابات مجلس ۹۸ از ذکر نامش معذوریم درباره صعود سپیدرود گفت: ابتدا لازم می‌دانم توضیح بدهم من که اکنون این مسئولیت خطیر را بر عهده دارم اصلاً قرار نبود اینجا باشم و قبلاً به من قول سمت دیگری را داده بودند که از شانس بدم دو سه تا سازمان در هم ادغام شدند و گفتند همین یک سمت باقی مانده. ما هم که قصد خدمت داشتیم قبول کردیم و در حال خدمت هستیم. اما درباره صعود سپیدرود باید عرض کنم که ما واقعاً شرمنده مردم خوب گیلان شدیم که نتوانستیم علیرغم مدیریت خوب‌مان جلوی صعود سپیدرود را بگیریم و علت اصلی‌اش هم این بود که همه هوش و حواسمان مشغول فراهم کردن مقدمات سقوط ملوان و داماش به دسته پایین‌تر بود و اصلاً کسی به ما نگفته بود که خطر صعود سپیدرود وجود دارد. خود بنده به شخصه حداقل چهار بار در سال‌های گذشته با وعده و وعید ضربات مهلک به پیکره داماش شهر باران و ملوان زده‌ام که اگر مطلع بودم سپیدرود هم امکان موفقیت دارد لحظه‌ای درنگ نمی‌کردم. نمونه‌اش همین سال گذشته که چند بار عوامل ملوان را با قول کمک مالی امیدوار کردم و سر آخر وقتی به دفترم آمدند بسته کمک‌مان را تقدیم‌شان کردم که وقتی درش را باز کردند دیدند تویش زرشک ریخته‌ایم. از آن طرف هم تا بخواهید انواع حاشی ها را برای این دو تیم ایجاد کردیم که بسیار مؤثر بود. باید اضافه کنم که همین چند سال قبل هم که سپیدرود فرصت نفس کشیدن پیدا کرده بود همین حاشیه‌های کاملاً بومی که با تکنولوژی مدیریتی خودمان ساخته بودیم کمرش را شکست جوری که فکر نمی‌کردیم به این زودی‌ها سر بلند کند.

این مقام مسئول اضافه کرد: باید بگویم هیچ‌کس از صعود سپیدرود به اندازه ما ناراحت نشد چرا که ما تازه با قطعی شدن سقوط داماش شهر باران داشتیم امیدوار می‌شدیم که ورزشگاه عضدی را قطعه‌بندی کرده و ده بیست دستگاه آپارتمان تپل بسازیم و به زخم‌هایمان بزنیم که خبر رسید سپیدرود آرزوهای ما را به باد داده است.

این مقام مسئول در پایان اظهار امیدواری کرد به زودی با تلاش مضاعف سپیدرود را هم به سرنوشت تیم‌های دیگر رشت و گیلان مبتلا کنند و در حالی که انگشت اشاره‌اش را بالا گرفته بود گفت: به چرخ‌های همین صندلی گردان درجه یک قسم می‌خورم نگذاریم آب خوش از گلوی هواداران سپیدرود پایین برود.

در پایان لازم است اشاره کنیم علی‌رغم صعود سپیدرود، سقوط ملوان به لیگ یک و سقوط داماش شهر باران به لیگ دو نشان از توجه ویژه به ورزش گیلان دارد و جای هیچ نگرانی وجود ندارد: اوضاع ورزش در اینجا همچنان مطابق انتظار بحرانی است.

نظرات

1 دیدگاه برای "محمد مساعد
چرا سپیدرود به لیگ یک صعود کرد؟ مسئولین رسیدگی کنند"

آگاه‌سازی از
680

مرتب کردن بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بیشترین رأی
حسین
9 ماه 29 روز پیش

عالی بود

wpDiscuz