فرشاد پیوس

پیوس در رشت
فرشاد آقای گل سرمربی سپیدرود شد

رشت رویایی- پس از استعفای علی نظرمحمدی از سرمربیگری سپیدرود‌، مدیران قرمزهای رشت که نتواسته بودند با فردی جدیدی برای هدایت فنی تیم به توافق برسند تیم را بدون سرمربی به گچساران فرستاند . اما ساعاتی پیش خبر رسید که فرشاد پیوس به مدیران سپیدرود به توافق رسیده و سرمربی تیم محبوب رشتی می شود.

رادنی دیدار مدیر رسانه‌ای باشگاه سپیدرود در گفت‌وگو با تسنیم در این خصوص گفت: طی قراردادی که جمعه شب در دفتر باشگاه سپیدرود به امضاء رسید پیوس تا پایان امسال این مسئولیت را برعهده خواهد داشت.

وی افزود: پس از استعفای علی نظرمحمدی از سرمربیگری سپیدرود، هیئت مدیره باشگاه با برگزاری جلساتی، تمام گزینه‌های موجود را مورد بررسی قرار داد و چون تا پیش از مسابقه با نفت و گاز گچساران در ارتباط با گزینه خاصی به جمع بندی رسیده نشد، مصوب گردید که با اعتماد به کادر فنی، بدون سرمربی، تیم به گچساران برود که با کسب تساوی، بازیکنان موفق شدند نتیجه قابل قبولی را به‌دست بیاورند.

دیدار با اشاره به انتخاب پیوس به عنوان سرمربی اظهار کرد: پیوس از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است و در کسوت مربیگری هم در تیم‌هایی چون تراکتورسازی، خونه به خونه و برق شیراز حضور داشته و با اطلاعات و شناختی که نسبت به تک تک بازیکنان سپیدرود داشت، هیئت مدیره تصمیم گرفت تا هدایت این تیم پرهوادار را به ایشان بسپارد.

مدیر رسانه ای و روابط عمومی باشگاه سپیدرود با اعلام اینکه سپیدرود با صعود به مرحله نهایی شانس بالایی برای صعود به لیگ دسته دوم دارد، گفت: در حال حاضر سپیدرود از دو بازی خارج از خانه یک امتیاز کسب کرده است و با توجه به اینکه پنج بازی از هشت بازی این تیم در خانه برگزار خواهد شد، بهترین فرصت برای بازگشت رود خروشان شمال به لیگ دسته اول پیش رو خواهد بود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz