پیش‌فروش ساندرو استپ‌وی این هفته آغاز می‌شود+جزئیات

رشت رویایی- گروه خودروسازی سایپا با هدف رضایتمندی و حمایت از هموطنان ارجمند، مرحله دوم پیش فروش ساندرو استپ وی را از ساعت ۱۱ روز دوشنبه اول آبان ماه، با موعد تحویل بهمن و اسفند سال جاری آغاز خواهد کرد.

به گزارش عصر ایران، رضا تقی زاده معاون بازاریابی و فروش محصولات گروه سایپا با اعلام این خبر افزود: در دور اول پیش فروش ساندرو استپ وی در سال جاری، ۷۵۰۰ دستگاه از این خودرو با موعد تحویل آذر و دی ماه سال ۹۶ و به صورت اینترنتی پیش فروش و عرضه شد که با استقبال بی‌نظیر هموطنان روبرو شد.

او گفت: گروه خودروسازی سایپا با هدف رضایتمندی و حمایت از هموطنان ارجمند، مرحله دوم پیش فروش ساندرو استپ وی را از ساعت ۱۱ روز دوشنبه اول آبان ماه، با موعد تحویل بهمن و اسفند سال جاری آغاز خواهد کرد.

تقی زاده با اشاره به فروش اینترنتی ساندرو استپ وی گفت: معاونت فروش و بازاریابی سایپا با هدف جلوگیری از عرضه مجدد و توزیع عادلانه، محدودیت کد ملی را در این طرح اجرا خواهد کرد، بنابراین امکان ثبت نام تنها برای مشتریانی فراهم خواهد بود که تاکنون موفق به ثبت نام این خودرو نشده اند.

او گفت: به دلیل رفع عمده مشکلات قبلی سیستم فروش اینترنتی و افزایش سرعت عملیات ثبت نام، مشتریان در هنگام ثبت نام با مشکل خاصی مواجه نشوند و از هموطنان و مشتریان درخواست دارم به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی برخی دفاتر غیر مجاز، فقط از طریق سایت اینترنتی شرکت سایپا به نشانی www.saipacorp.com اقدام به ثبت نام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *