پیش‌بینی بارش پراکنده باران در گیلان

پیش بینی آب و هوارشت رویایی- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از افزایش ابر، وزش باد و بارش پراکنده باران در استان طی امروز و فردا (دوشنبه و سه شنبه) خبر داد.

به گزارش ایرنا، مازیار غلامی گفت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده گذر جریانات کم و بیش ناپایدار طی ۲۴ ساعت آینده در منطقه است و بر این اساس طی این مدت، گاهی افزایش ابر، وزش باد، بارش پراکنده و احتمال رعد و برق مورد انتظار است.

او ادامه داد: از چهارشنبه ضمن پایداری هوا ، روند افزایش نسبی دما و برای روز پنجشنبه وزش باد جنوبی بویژه در ارتفاعات و دامنه ها پیش بینی می شود.

غلامی آسمان امروز گیلان را صاف تا قسمتی ابری، بتدریج افزایش ابر، وزش باد، بارش پراکنده عنوان و برای فردا نیز آسمان استان را کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی افزایش ابر، احتمال بارش پراکنده پیش بینی کرد.

او اضافه کرد: بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته با ۲۷ درجه مربوط به منجیل و کمینه دما نیز با ۱۰ درجه مربوط به ماسوله بوده است.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه و کمینه دمای رشت (ایستگاه هواشناسی فرودگاه) را نیز طی شبانه روز گذشته به ترتیب ۲۴ و ۱۰ درجه سلسیوس ذکر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *