در هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور
دخانیات گیلان در دیداری سراسر هجومی حریف خود را شکست داد

فوتبال جوانان

رشت رویایی- تیم فوتبال جوانان دخانیات گیلان هفته‌ی ششم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور را با پیروزی پشت سر گذاشت.

تیم فوتبال جوانان دخانیات گیلان عصر امروز و در هفته ی ششم لیگ دسته اول فوتبال کشور میزبان شهرآشوب ساری بود.

یاران شهرام شمس با این ترکیب وارد میدان شدند: افشار پورمند، مهدی نظرمحمدپناه، مجتبی عابدی پور، سبحان معصومی، علیرضا بربری، عباس جمالی، سهیل رجبی، پژمان کلانتر، مصطفی دلیلی، سینا زمین پیما و پرهام الله پور.

در نیمه نخست این دیدار، دخانیاتی ها حملات زیادی را روی دروازه میهمان ساروی خود طرح ریزی کردند که هیچکدام راهی به دروازه شهرآشوب پیدا نکرد و این نیمه بدون رد و بدل شدن گلی به پایان رسید.

در نیمه دوم شدت حملات میزبان بیشتر شد تا این که در دقیقه ى سوم این نیمه، از روی پاس زیبای بازیکن دخانیات، مصطفی دلیلی هافبک سرعتی این تیم با دروازه بان شهرآشوب تک به تک شد که با ضربه ی چیپ توپ را به زیبایی به تور دروازه میهان چسباند تا دخانیات مزد حملات گسترده ی خود را بگیرد.

در ادامه نیز این دخانیاتی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند که موقعیت های این تیم یکی پس از دیگری با بی دقتی بازیکنان به بیرون رفت تا در نهایت این مسابقه زیبا با همان تک گل به سود میزبان خاتمه پذیرد.

شهرام شمس مربی ارزنده دخانیات در این رقابت از هر سه تعویض خود بهره جست. پارسا درویش نژاد، محراب نظری و شهریار فرزین بازیکنان جایگزینی بودند که بنا بر صلاحدید کادر فنی برای این تیم به میدان آمدند.

تیم فوتبال جوانان دخانیات با این پیروزی ۷ امتیازی شد و هم امتیاز با آب منطقه ای کرمانشاه و تنها به دلیل تفاضل گل کمتر، در رده چهارم جدول رقابت ها جای گرفت.

شایان ذکر است تیم فوتبال دخانیات هفته آینده در کرمانشاه به مصاف آب منطقه ای این شهر می رود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz