[su_frame align=”left”]139404191608069085670154[/su_frame]

رشت رویایی- نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار به مناسبت روز جهانی قدس پیام مشترکی صادر کردند.

در متن پیام مشترک آیت الله قربانی و محمدعلی نجفی آمده است: آخرین روزهای ماه پرفضیلت رمضان فرا رسیده و یاد و خاطره ابتکار هوشمندانه و تدبیر شگرف بنیانگذار فقید نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام  خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه این ماه به نام روز قدس را زنده می کند تا پس از ۳۸ سال از این رویداد، کماکان مردم انقلابی و روزه دار در اقصی نقاط جهان، همبستگی خود را در حمایت از حقوق قانونی مردم فلسطین به منصه ظهور برساند.

بی تردید روز قدس به عنوان نمادی از مظلومیت، ظلم ستیزی، استقامت و مقاومت در دنیا شناخته شده و در این روز مردم با اعلان برائت و بیزاری از مستکبران عالم، آرمان قدس شریف را پاس داشته و اعمال مذبوحانه، جنایات ددمنشانه و اقدامات تفرقه افکنانه  رژیم جعلی، غاصب و نامشروع صهیونیستی را به عنوان  پایگاه استکبار در منطقه فریاد می زنند.

همچنین تظاهرات امسال روز قدس با شلیک موشک های پرصلابت ایران اسلامی به مقر فرماندهی، مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه همزمان شد که علاوه بر وارد کردن ضربه های گروه های تروریستی توانست قدرت بازدارندگی و صلابت کشورمان را نشان دهد.

بی تردید برای آزادی قدس شریف؛ راهی جز وحدت جهان اسلام، دفاع از خط مقاومت و مبارزه با گروه های تکفیری و تروریستی وجود ندارد.

اینجانبان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات از درگاه قادرمتعال، از مردم آگاه و ولایتمدار گیلان، دعوت می‌نمائیم با حضور گسترده، پرشور و حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبرمعظم انقلاب، وحدت و همدلی امت اسلامی را به نمایش بگذارند و امیدواریم این حضور و حمایت زمینه ای برای آزادسازی قدس شریف و رهایی ملت مظلوم فلسطین از ظلم و ستم رژیم اشغالگر اسرائیل در آینده ای نزدیک شود.