پلمب هشت سفره‌خانه سنتی در جاده‌ رشت ـ انزلی

رشت رویایی ـ رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان، از پلمب هشت واحد صنفی سفره خانه سنتی متخلف در رشت خبر داد.

پلمب هشت سفره خانه سنتی در جاده‌ انزلی ـ رشت

به گزارش «ایرنا»، سرهنگ محمدزاده گفت: در راستای اجرای طرح نظارت و کنترل بر تمام اصناف، هشت واحد از صنوف در رسته‌های شغلی سفره خانه سنتی و کافی شاپ متخلف در جاده انزلی پلمب شدند.

او وجود ناهنجاری‌های اخلاقی و اسلامی را دلیل جلوگیری از ادامه فعالیت این واحدها عنوان و تاکید کرد: فضای نامناسب فرهنگی و اجتماعی این سفره خانه های سنتی، تهدیدی برای زندگی خانوادگی مردم گیلان بود.

به گفته سرهنگ محمدزاده‌، دامن زدن به موارد خلاف شئونات اسلامی و اجرای کنسرت‌های موسیقی بدون مجوز از موارد تخلف در این واحدها بوده است.

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی گیلان با اشاره به اینکه کسب و کار برای همگان آزاد است، یادآور شد: این آزادی تا جایی ادامه خواهد داشت که مزاحمتی برای دیگران ایجاد نکند و ضوابط و مقررات زیر پا گذاشته نشود.

سرهنگ محمدزاده پلیس را بر اساس قانون حافظ و تامین کننده نظم و امنیت عمومی در جامعه خواند و افزود: همه ارکان جامعه باید در حوزه‌های مختلف در چهارچوب قانون برای تامین امنیت‌، آرامش و آسایش برای مردم و شهروندان ورود کنند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz