شهردار رشت در مراسم افتتاح پل مکانیزه عابرپیاده میدان جانبازان:
پروژه‌های انباشته‌شده سال‌های گذشته مانع توسعه مطلوب شهر است

رشت رویایی- عصر روز سه شنبه همزمان با عید غدیر خم پل عابر پیاده مکانیزه تازه‌آباد ماقبل رمپ پل غیر هم‌سطح جانبازان رشت با حضور دکتر سید محمدعلی ثابت‌قدم شهردار رشت, مهندس جمشیدپور معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری, مهندس رسایی ریاست جهاد دانشگاهی استان گیلان، فاطمه قدیمی حرفه مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری, مهندس روایی مدیر پروژه‌های راه شهرداری افتتاح شد.

افتتاح پل مکانیزه عابر پیاده در جانبازان رشت - شهریور ۱۳۹۵ - محمدعلی ثابت‌قدم

دکتر سید محمدعلی ثابت‌قدم شهردار رشت, در مراسم افتتاح پل عابرپیاده با گرامیداشت عید غدیر خم اظهار داشت: نگاه انسانی به توسعه در فضاهای عمومی شهر ابتدا به انسان و سپس به صنایعی چون خودرو که منبعث از ساخت انسانی توجه دارد.

دکتر ثابت‌قدم با تاکید بر توجه به انسان در توسعه تصریح کرد: پل عابرپیاده در راستای توجه به اقشار مختلف جامعه از جمله سالمندان, کودکان, بانوان و کلیه کسانی که نیازمند کمک در ترددند, احداث می‌شود.

او افزود: در شرایط کنونی با نقطه مطلوب توسعه شهری فاصله زیادی است برای این که پروژه‌هایی که در حال حاضر در حوزه‌های مختلف شهری به صورت ممتد در حال بهره‌برداری است, پروژه‌های انباشته شده سال‌های گذشته است.

دکتر ثابت‌قدم همچنین گفت: امید است در زیر سایه ولایت و ائمه اطهار بتوانیم حداکثر مشارکت عمومی در راستای دستیابی به جامعه مترقی و پیشرفته داشته باشیم.

در ادامه معاون حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت با گرامیداشت عید امامت و ولایت گفت: کاهش خطرات حوادث ناشی از تردد عابرین پیاده در معابر و گذرگاه‌های عمومی, کاهش ترافیک درون‌شهری و افزایش ایمنی شهروندان از جمله مسائلی است که در دو سه سال اخیر مورد توجه مدیریت شهری قرار دارد.

افتتاح پل مکانیزه عابر پیاده در جانبازان رشت - شهریور ۱۳۹۵ - فرامرز جمشیدپور

مهندس جمشیدپور با تاکید بر تعرفه ۴۱ نقطه شهر به‌وسیله مشاورین ذیصلاح برای احداث پل عابر پیاده خاطرنشان کرد: پس از برگزاری مناقصه از سوی شهرداری دو گروه سرمایه‌گذار برای احداث پل انتخاب شدند.

او با تاکید برهزینه کرد ۶۰۰ میلیون تومان برای احداث هرپل افزود: گروه اول در نظر دارد ۱۴ پل را احداث نماید.
مهندس جمشیدپور با اشاره بر ترافیک شدید در روزهای پنج شنبه و جمعه در محل احداث پل فوق یادآور شد: این پل به طول ۳۶ متر, عرض ۲ متر و ارتفاع ۶ متر و نیم در کنار مزار شهدا آماده بهره‌برداری است.

در پایان پل مکانیزه عابر پیاده واقع در رمپ پل غیر هم‌سطح جانبازان افتتاح شد.

گزارش تصویری افتتاح پل مکانیزه عابر پیاده در جانبازان رشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz