رشت رویایی- اینستاگرام که در ۲۰۱۰ خلق و راه‌اندازی شد امسال به ششمین سال حیات خود پا گذاشت. این شبکه‌ی اجتماعی موبایلی که مختص به اشترک گذاردن عکس و فیلم کوتاه است برای بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر خود محبوبیت زیادی دارد. محبوبیت اینستاگرام در حال صعود است، چون در آوریل امسال (۲۰۱۶) اینستاگرام اجازه داد فیلم‌هایی تا زمان یک دقیقه هم در آن آپلود شود. تا پیش از این، مدت زمان فیلم‌ها می‌توانست نهایتاً ۱۵ ثانیه باشد.

اینستاگرام که در ۲۰۱۰ خلق و راه اندازی شد امسال به ششمین سال حیات خود پا گذاشت. این شبکه‌ی اجتماعی موبایلی که مختص به اشترک گذاردن عکس و فیلم کوتاه است برای بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر خود محبوبیت زیادی دارد. محبوبیت اینستاگرام در حال صعود است، چون در آوریل امسال (۲۰۱۶) اینستاگرام اجازه داد فیلم‌هایی تا زمان یک دقیقه هم در آن آپلود شود. تا پیش از این، مدت زمان فیلم‌ها می‌توانست نهایتاً ۱۵ ثانیه باشد.

محبوبیت در این شبکه با تعداد فالوور یا طرفدار اندازه گیری می‌شود. همه دوست دارند بدانند پرطرفدارترین افراد یا صفحات در اینستاگرام چه کسانی هستند. به همین دلیل بازده به بررسی این موضوع پرداخته است.

در این نوشتار به معرفی ۵ صفحه اینستاگرامی ایرانیان می‌پردازیم که بیشترین فالوور یا طرفدار را به خود اختصاص داده‌اند.

۱. بهنوش بختیاری
بهنوش بختیاری با بیش از ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار فالوور نفر اول این فهرست است. او که در بیش از ۲۰ فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی نقش آفرینی کرده است بین کاربران اینستاگرامی از محبوبیت زیادی برخوردار است. نقش آفرین‌های او در نقش‌های کمدی شهرت و محبوبیت زیادی بین ایرانیان برای او به ارمغان آورده است.

[su_frame align=”center”]بهنوش بختیاری[/su_frame]

۲. الناز شاکردوست
وی نفر دوم این فهرست با بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار فالوور است. شاکردوست کار حرفه‌ای خود را از تئاتر شروع کرد. در ۱۹ سالگی با بازی در فیلم گل یخ پا به سینما گذاشت و در مدت زمان بسیار کوتاهی تبدیل به یک ستاره شد. بیش از ۳۵ فیلم سینمایی که بسیاری از آنها جزو فیلمهای پرفروش بوده‌اند و چندین فیلم در شبکه سینمای خانگی در کارنامه حرفه‌ای شاکردوست می‌درخشند.

[su_frame align=”center”]الناز شاکردوست[/su_frame]

۳. مهناز افشار
مهناز افشار با صفحه اینستاگرامی با ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار فالوور در رتبه سوم این فهرست جای می‌گیرد. وی بازیگری را با یک مجموعه تلویزیونی به نام گمشده در ۱۳۷۷ شروع کرد. پس از آن در همان سال با ایفای نقش در فیلم سینمایی دوستان به سینما راه یافت. بازی در فیلم سینمایی شور عشق در ۱۳۷۹ او را به شهرت رساند. هم اکنون او همسر محمدیاسین رامین فرزند معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت قبلی است.

[su_frame align=”center”]مهناز افشار[/su_frame]

۴. سحر قریشی
چهارمین هنرمند این فهرست سحر قریشی با ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار فالوور اینستاگرام است. وی پس از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید. قریشی بازی در بیش از ۲۵ فیلم سینمایی را در کارنامه هنری خود دارد. اخیراً نیز پیامی در صفحه اینستاگرامی او منتشر شده است که خبر از آنفالوو کردن تمامی دوستان خود داده است.

[su_frame align=”center”]سحر قریشی[/su_frame]

۵. آرمین زارعی
زارعی هنرمند دیگری است که نفر پنجم این فهرست را با حدود ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار فالوور است. او با نام آرمین ۲AFM به دنیای موسیقی رپ فارسی پا گذاشت. وی با دیگر خوانندگان ایران مانند امیر تتلو نیز همکاری داشته‌است.

[su_frame align=”center”]آرمین زارعی[/su_frame]