پرسپولیس رشت مغلوب ملوان نوین انزلی شد

فوتبال

رشت رویایی- در ادامه مسابقات فوتبال لیگ برتر نوجوانان گیلان، تیم پرسپولیس رشت مغلوب تیم ملوان نوین انزلی شد.

به گزارش ایرنا، در این مسابقه که عصر سه‌شنبه برگزار شد، تیم فوتبال ملوان نوین بندرانزلی موفق شد با نتیجه چهار بر ۲ برابر تیم فوتبال پرسپولیس رشت به برتری دست یابد.

در جریان این دیدار که از هفته ششم این رقابت‌ها و در رشت برگزار شد، تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس رشت نتوانست از فرصت میزبانی خود استفاده کند و سرانجام در یک بازی پرگل، مغلوب حریفش شد تا یک شکست خانگی را تجربه کند و از طرف دیگر تیم فوتبال ملوان نوین انزلی با این پیروزی صدرنشین این رقابت‌ها شد.

در دیگر دیدار برگزار شده از هفته ششم این رقابت‌ها، تیم‌های فوتبال نوجوانان شهرداری بندرانزلی و ملوانان لاهیجان به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم ملوانان لاهیجان با دوگل حریفش را مغلوب کرد.

همچنین در دیگر بازی برگزار شده، تیم‌های فوتبال نوجوانان شهرداری خمام و خزر لنگرود رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت این مسابقه با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت.

در جدول رده‌بندی این رقابت‌ها نیز، تیم فوتبال ملوان نوین بندرانزلی با کسب ۱۵ امتیاز صدرنشین است، تیم‌های شهرداری رشت و فراز لاهیجان نیز به ترتیب در مکان‌های دوم و سوم قرار دارند.

در رقابت‌های فوتبال قهرمانی لیگ برتر نوجوانان باشگاه‌های استان گیلان، ۱۳ تیم حضور دارند که به صورت دوره‌ای و رفت‌وبرگشت در یک گروه با هم به رقابت می‌پردازند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz