پرستاری که سارق از آب در آمد

دستگیری زن متهم

رشت رویایی- فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از شناسایی و دستگیری سارقی که در پوشش مراقبت و نگهداری از سالمند، از خانم مسنی ۱۰۰ میلیون ریال سرقت کرده بود، در این شهرستان خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ هرمز عشقی گفت: در پی شکایت خانم مسنی مبنی بر اینکه مبلغ ۱۰۰ میلیون وجه نقد وی سرقت شده است، شناسایی و دستگیری سارق در دستورکار ماموران آگاهی قرار گرفت.

او با بیان اینکه در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که سارق وجه نقد پرستار این خانم مسن بوده، افزود: زن ۳۵ساله‌ای که وظیفه مراقبت و نگهداری از پیرزن را برعهده داشته با خوراندن داروی خواب‌آور به او ۱۰۰ میلیون ریال از داخل کمد سرقت و متواری شده بود.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران پلیس آگاهی محل اختفاء متهم را در استان تهران شناسایی کردند، بیان داشت: متهم با ترفندی پلیسی به شهرستان بندرانزلی احضار شده و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی اظهار داشت: متهم در تحقیقات پلیس به بزه انتسابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده و معرفی به قوه قضائیه با قرار وثیقه ۴۰۰ میلیون ریالی روانه زندان شد.

سرهنگ عشقی در پایان از شهروندان خواست، از نگهداری پول و اشیاء گرانقیمت در منزل خودداری کرده و در صورتی که حضور فردی به عنوان پرستار جهت نگهداری سالمند یا کودک در منزل لازم است،حتماً به مراکز معتبر و دارای پروانه کسب که اقدام به ارائه چنین خدماتی می‌کنند، مراجعه کنند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz