پدری که بچه گرمازده‌اش را در فریزر گذاشت +عکس

رشت رویایی- مایکل تدفورد که کودکش را به مدت ۴ ساعت در ماشین رها کرده بود برای کاهش دمای بدنش در فریزر گذاشت.

مایکل تدفورد، پدری که بچه گرمازده‌اش را در فریزر گذاشت

طبق اظهارات پلیس قربانی ۶ ماهه در یکی از صبح‌های ماه ژوئن در دمای هوای ۳۳ درجه سانتی‌گراد بعد از ۴ ساعت متوالی به یک قطعه آجر داغ تبدیل شده بود. متهم در بازجویی‌ها اذعان داشته دو فرزند ۳ و ۵ ساله‌اش را به مهدکودک برده و کوچک‌ترین فرزندش به دلیل ویروس و تب باید با پدر در منزل می‌مانده است.

هنگام بازگشت از مهدکودک او تصمیم می‌گیرد در خانه‌اش واقع در ملیسا، تگزاس شهری در شمال دالاس چرتی بزند.

او فراموش می‌کند نوزاد ۶ ماهه را که در ماشین بوده با خود داخل خانه ببرد. چهار ساعت بعد وی متوجه عدم حضور فرزندش می‌شود که با عجله به سمت ماشین می‌رود که با یک عدد آجر داغ مواجه می‌شود. بدن قربانی زیر نور آفتاب با حرارت ۳۳ درجه سانتی‌گراد داغ شده بود.

این پدر وحشت زده قبل از تماس با اورژانس برای کاهش دمای بدن دخترش، وی را داخل فریزر می‌گذارد. تا رسیدن اورژانس همسرش سعی بر احیای دخترش داشته که پلیس و امدادگران هنگام رسیدن به محل با جنازه این کودک درکف آشپزخانه مواجه شدند.

تدفورد به پلیس گفته که یک معلم بیکار است و همسرش نیز به عنوان دامپزشک مشغول به کار است. “استن تدفورد” پدر مایکل به خبرنگاران گفته است نمی‌تواند تصور کند که پسرش چگونه فرزندش را روی صندلی عقب ماشین فراموش کرده است. پدر قربانی با اتهام قتل نفس بازداشت شده که در حال حاضر با قرار وثیقه ۲۰ هزار دلاری آزاد شده است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz