پایان گروگان‌گیری ۲۶۰ میلیون تومانی

رشت رویایی- با تلاش پلیس شهرستان فردیس، فردی که توسط دو آدم‌ربا با انگیزه مالی ربوده شده بود، در کمتر از ۴۸ ساعت آزاد و آدم ربایان دستگیر شدند.

پایان گروگان‌گیری 260 میلیون تومانی

سرهنگ ایوب احمدی گفت: با ارجاع پرونده شکایت خانواده‌ای از دادسرای عمومی انقلاب یکی از شهرهای شرقی کشور مبنی بر به گروگان گرفته شدن فرزند ۲۸ ساله‌شان توسط فرد یا افرادی و درخواست مبلغ ۲۶۰ میلیون تومان در قبال آزادی او، رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران آگاهاین شهرستان قرار گرفت.

او گفت: طبق اظهارات خانواده فرد ربوده شده که در یکی از شهرهای شرقی کشور که محل تردد مسافران زیادی نیز هست، فرزندشان به صورت اتفاقی با یکی از همین مسافران در همان جلسه اول دیدارشان دوست شده و در خصوص مسائل مالی صحبت کرده و اینکه قصد شروع یک پروژه کاری بزرگ با سرمایه زیادی را دارد را مطرح می‌کند.

سرهنگ احمدی گفت: آن شخص با شنیدن صحبت‌های فرد ربوده شده به وی پیشنهاد می‌دهد به شهرستان فردیس واقع در استان البرز عزیمت کند تا با سرمایه گذاری در این شهر از سود بیشتری بهره مند شود؛ جوان ربوده شده بدون تحقیق و بررسی موضوع، راهی کرج می‌شود که به محض رسیدن به مقصد، تلفن همراه وی خاموش و دیگر پاسخگوی تماس‌هایی که از طرف خانواده‌اش برقرار می‌شد، نبوده است.

او همچنین گفت: ماموران پلیس آگاهی با شنیدن اظهارات خانواده فرد ربوده شده و مطالعه دقیق پرونده با بهره گیری از علوم و فنون پلیسی و تکنیک‌های نوین کشف جرم، بالاخره ردی از فرد گروگان گیر پیدا کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با تلاش شبانه روزی ماموران، محل اختفای فرد ربوده شده شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه و ضربتی یکی از متهمان دستگیر و فرد ربوده شده نیز آزاد و تحویل خانواده‌اش شد.

سرهنگ احمدی گفت: با دستگیری این فرد، وی به جرم خود اقرار و اعتراف کرد با هم‌دستی یکی از دوستان خود اقدام به این کار کرده‌اند که با راهنمایی‌های متهم اصلی، هم‌دست وی نیز در اقدامی جداگانه دستگیر شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پلیس تمام تلاش خود را در مبارزه با بر هم زنندگان نظم و امنیت جامعه می‌کند، گفت: با تلاش ماموران، در کمتر از ۴۸ ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz