رشت رویایی- با همت شهرداری منطقه ۱ پارک کودک خیابان معلم رشت با حضور دکتر محمدعلی ثابت‌قدم شهردار رشت، مظفر نیکومنش رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت، فاطمه شیرزاد رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر رشت، پورناصرانی شهردار منطقه یک افتتاح شد.

[su_frame align=”center”]افتتاح پارک مخصوص کودکان در خیابان معلم رشت - محمدعلی ثابت‌قدم[/su_frame]

در این مراسم شهردار رشت با تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان با بیان اینکه مدیرانی که به توسعه فکر می‌کنند، در بین مردم جایگاه ویژه‌ای دارند، اظهار کرد: استقبال شهروندان از پارک کودکان نشان‌دهنده این است که کارکرد شهرداری مطلوب بوده است.

دکتر سید محمدعلی ثابت‌قدم با اشاره به اینکه شادابی و نشاط به روح و روان شهرداری تزریق شده است، تصریح کرد: مردم مشارکت خوبی در اجرای طرح‌های شهرداری رشت دارند.

او با بیان اینکه ایجاد شهر سالم و پایدار مبتنی بر شادابی و سلامت هدف شهرداری است، افزود: برای کودکان در قالب توسعه پایدار شهر سالمی را به مرور زمان تداعی خواهیم کرد.

[su_frame align=”center”]افتتاح پارک مخصوص کودکان در خیابان معلم رشت[/su_frame]

شهردار رشت با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن حفظ کرامت انسانی و انسان‌محوری در شهرداری رشت، گفت: از شهروندان می‌خواهیم که در اجرای طرح‌ها بیش از پیش مشارکت داشته باشند.

دکتر ثابت‌قدم با تاکید بر اینکه شهرداری در هر حوزه‌ای فرمول خاص آن را ارائه می‌دهد، خاطرنشان کرد: برای اقشار مختلف مردم از قبیل کودکان، سالمندان، بانوان و … متناسب با شرایطشان طرح‌ها و پروژه‌ها در مناطق گوناگون شهر اجرا خواهد شد.

او با بیان اینکه با احداث بازارچه‌ها در مناطق شهری گام مهمی در راستای اشتغال جوانان برداشته می‌شود، اظهار کرد: بازار چه های صنایع دستی به منظور ایجاد شغل برای بانوان به زودی احداث خواهد شد.

شهردار رشت با اشاره به بهره‌برداری از ۸ سرای محله در نواحی مختلف شهری تصریح کرد: به زودی در ۱۵ ناحیه دیگر سرای محله ایجاد خواهد شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر رشت با تبریک روز روابط عمومی و روز جوان گفت: اکثر مدیران شهرداری طی تصدی مدیریت دکتر ثابت‌قدم از جوانان انتخاب شده‌اند.

[su_frame align=”center”]افتتاح پارک مخصوص کودکان در خیابان معلم رشت - مظفر نیکومنش نودهی[/su_frame]

مظفر نیکومنش افزود: مسئولان جوان شهرداری در تلاش هستند تا شادابی و نشاط رابه شهروندان هدیه دهند.

وی با تقدیر از زحمات شهردار رشت در خصوص توزیع متوازن امکانات در مناطق مختلف شهری تصریح کرد: توزیع امکانات باعث می‌شود که شهروندان بدون تبعیض و به طور یکسان از خدمات شهری استفاده کنند.

[su_frame align=”center”]افتتاح پارک مخصوص کودکان در خیابان معلم رشت - مظفر نیکومنش نودهی[/su_frame]

عضو شورای شهر رشت خاطرنشان کرد: در حال حاضر نشاط عمومی در محلات بیش از گذشته رواج دارد.

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت نیز در این مراسم گفت: تلاش می‌کنیم در شورای شهر رشت مسیر توسعه را هموار کنیم.

فاطمه شیرزاد با بیان اینکه شهردار رشت توسعه را در رویکردهای مختلف در محلات و نواحی به صورت مطلوب انجام می‌دهد، اظهار کرد: علی‌رغم اینکه حاشیه‌های زیادی را برای مدیریت شهری ایجاد می‌کنند، اما وی به درستی شهر را اداره می‌کند.

[su_frame align=”center”]افتتاح پارک مخصوص کودکان در خیابان معلم رشت - فاطمه شیرزاد[/su_frame]

او تصریح کرد: منتقدان را یک فرصت می‌بینم، چرا که اعتقاد دارم منتقدان منصف ما را به سوی یک شهر سالم هدایت می‌کنند.

عضو شورای شهر رشت با قدردانی از زحمات شهردار و پرسنل منطقه ۱ در رابطه با احداث پارک کودک در خیابان معلم افزود: شهرداری منطقه یک با توزیع امکانات در نقاط مختلف تلاش کرد تا همه نواحی در کنار گلسار دیده شود.

شهردار منطقه یک نیز با اشاره افتتاح پارک کودک در خیابان معلم شهر رشت اظهار کرد: مردم این خیابان استقبال زیادی از پارک کودک کردند.

محمد پورناصرانی با بیان اینکه این پروژه هنوز تکمیل نشده است، تصریح کرد: پارک کودک خیابان معلم به مساحت ۱ هزار و ۱۰۰ متر در طرح تفصیلی گذشته به صورت خیابان دیده شده بود اما در طرح تفصیلی جدید به عنوان فضای سبز در نظر گرفته شد.

[su_frame align=”center”]افتتاح پارک مخصوص کودکان در خیابان معلم رشت - محمد پورناصرانی[/su_frame]

او افزود: با حمایت‌های شهردار رشت این طرح برای بازی کودکان طراحی شد.

شهردار منطقه یک با بیان اینکه هر طرحی که در شهرداری اجرا می‌شود با حمایت اعضای شورای شهر است، خاطرنشان کرد: در سال ۹۵ پارک‌های زیادی در سطح منطقه یک شهرداری رشت انجام خواهد شد.