محمد احمدی پور

رشت رویایی- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: مشکلی که برای آقای علیزاده بوجود آمده، مسئله ای اداری است و همه، در تلاش هستیم آن را برطرف کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، محمد احمدی پور با بیان اینکه باید تحمل بیشتری نسبت به هم داشته باشیم گفت: علیزاده گزینه‌ی معرفی شده برای فرمانداری یکی از شهرستانهای گیلان است که مراحل اداری وی انجام گرفته است.

او در حاشیه‌ی بازدید استاندار گیلان از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: علیزاده گزینه‌ی معرفی شده برای فرمانداری یکی از شهرستانهای گیلان است که مراحل اداری او انجام گرفته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان در حاشیه ی بازدید استاندار از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پاسخ سوال یکی از خبرنگاران در خصوص معرفی رضا علیزاده بعنوان گزینه فرمانداری یکی از شهرستانها گفت: یکی از کارهایی که در حوزه استانداری انجام می‌شود، این است که بسیاری از مدیران توانمند را برای فرمانداری‌ها انتخاب می‌کنیم.

او ادامه داد: علیزاده نیز جزو همین افراد بوده که برای فرمانداری یکی از شهرستان‌های گیلان به وزارت کشور معرفی شده و مصاحبه او نیز انجام گرفته است.