وقوع ۷۰ مورد آتش‌سوزی ناشی از خرابی سیستم برق در رشت

آتش‌سوزی

رشت رویایی- مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی رشت از وقوع ۷۰ فقره آتش‌سوزی ناشی از خرابی سیستم برق طی سه ماه نخست سال جاری در رشت خبر داد.

بابک رمضانی گفت: در سه ماه نخست سال جاری ۷۰ فقره آتش‌سوزی در اثر خرابی در سیستم برق در سطح شهر رشت رخ داده که این تعداد، ۳۶ درصد از کل آتش سوزی‌ها این مدت را شامل می‌شود.

او گفت: این آتش‌سوزی‌ها یک نفر مصدوم به جا گذاشته است و همچنین طی این مدت شش فقره آتش‌سوزی در اثر خرابی در سیستم گازرسانی رخ داده که شش نفر مصدوم و یک نفر فوتی را به همراه داشته است.

رمضانی در ادامه گفت: تا پایان سال ۹۵ سه ایستگاه جدید در مناطق بلوار خرمشهر، بلوار دیلمان و بلوار امام رضا (ع) رشت افتتاح می‌شود که با بهره‌برداری از این ایستگاه‌ها، تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی در سطح شهر به نسبت جمعیت موجود، از استاندار لازم نیز فراتر می‌رود.

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی رشت با اشاره به فعالیت ۲۷۸ آتش‌نشان در شهر رشت گفت: در حال حاضر زمان رسیدن نیروهای آتش نشانی به محل حادثه چهار دقیقه و ۲۹ ثانیه است که رکورد خوبی در کشور محسوب می‌شود.

او در پایان گفت: با افتتاح ایستگاه‌های جدید به طور حتم این زمان کاهش یافته و زمینه امدادرسانی بهتری در هنگام وقوع حادثه در سطح شهر رشت فراهم می‌شود.

 

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz