وعده پاداش ۲۰۰ میلیون ریالی هیأت فوتبال گیلان به ملوان

رشت رویایی- با پرداخت بخشی از مبلغ قرارداد بازیکنان ملوان بندرانزلی توسط باشگاه، رئیس هیات فوتبال گیلان نیز وعده پرداخت پاداش ۲۰۰ میلیون ریالی به باشگاه در صورت پیروزی این تیم برابر سرخ‌پوشان پایتخت را داد.

باشگاه ملوان بندرانزلی عصر پنجشنبه به‌منظور تقویت روحیه بازیکنان این تیم، اقدام به پرداخت بخشی از قرارداد آنها کرد.

از سوی دیگر رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان نیز تاکید کرد که در صورت پیروزی این تیم مقابل پرسپولیس تهران در بازی فردا (شنبه)، پاداش ویژه‌ای از سوی باشگاه برای بازیکنان در نظر گرفته می‌شود.

این درحالیست که شامگاه گذشته نیز قربانعلی الماسخاله رئیس هیات فوتبال استان گیلان در جریان برگزاری هشتمین همایش گرامیداشت یاد و خاطره سیروس قایقران در جمع حاضران، وعده پرداخت پاداش ۲۰۰ میلیون ریالی به باشگاه ملوان در صورت پیروزی مقابل تیم پرسپولیس را داد.

ملوان بندرانزلی درحالی به مصاف تیم پرسپولیس تهران می‌رود که از ۲۴ بازی انجام شده در لیگ پانزدهم، تنها موفق به کسب ۲۳ امتیاز شده و در رده سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

پرسپولیس تهران نیز با همین تعداد بازی و با کسب ۴۲ امتیاز، جایگاه سوم جدول رده بندی را از آن خود کرده است.

ملوانان در صورت پیروزی در این دیدار و باخت فولاد خوزستان در مقابل سیاه جامگان، دوپله در جدول رده بندی صعود خواهد کرد.

پرسپولیس تهران سوشا مکانی و علی علیپور را به دلیل محرومیت دراختیار ندارد و ملوان بندرانزلی نیز امیدوار است با آماده کردن پژمان نوری، با تمام بازیکنان خود در مقابل این تیم تهرانی صف‌آرایی کند.

دیدار ملوان بندرانزلی و پرسپولیس تهران در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر، فردا (شنبه) ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی انزلی انجام می‌شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz