ورکشاپ رایگان یک روزه مجسمه‌سازی و سفالگری در رشت برگزار می‌شود

مجسمه‌سازی

رشت رویایی- ورکشاپ رایگان مجسمه‌سازی و سفالگری به همت آموزشگاه هنرهای تجسمی کانون هنر رشت در تاریخ ۲۵ اردیبهشت برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، ورکشاپ مجسمه‌سازی و سفالگری به مناسبت افتتاح آموزشگاه هنرهای تجسمی کانون هنر در رشت، در این آموزشگاه برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند با شرکت در ورکشاپ آموزشی رایگان یک روزه زیر نظر مدرسان کانون و با اجرای پروژه‌های زودبازده، خلاقیت خویش را در زمینه سفالگری دستی و مجسمه سازی بیازمایند.

در انتها کارهای اجرا شده توسط اساتید و مدرسان ممیزی شده و آثار منتخب در مزایده فروش به نفع پرورشگاه مژدهی این شهر ارائه خواهد شد.

فروش اثر به نفع خیریه اجباری نبوده و تنها هنرجویانی که مایل به شرکت در این همیاری باشند، می‌توانند با قرار دادن کار خود در مزایده فروش، قدمی در راه کمک به کودکان بی سرپرست بردارند؛ در غیر این صورت کار انجام شده متعلق به سازنده اثر خواهد بود.

زمان برگزاری کارگاه آموزشی در تاریخ ۲۵ اردیبشهت ۹۵ از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب خواهد بود و مراسم مزایده پس از اتمام زمان این کارگاه برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است که امکانات اولیه کاری از سوی کانون هنر در اختیار شرکت کنندگان قرار داده خواهد شد و کلیه درآمد حاصل از فروش آثار متعلق به پرورشگاه مژدهی رشت می‌باشد.

محل برگزاری این کارگاه آموزشی نیز در مکان کانون هنر به آدرس: رشت، بلوار شهید انصاری، ابتدای بلوار دیلمان، کوچه دکتر حسابی، بن بست ششم است.

شایان ذکر است به منظور محدود بودن فضای آتلیه‌ها، علاقمندان حتماً باید برای رزرو اقدام نمایند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz