حاشیه حضور فهیمه فرهمندپور در کنگره ۸۰۰۰ شهید
واکنش مسئولین نسبت به ترک جلسه توسط مشاور بانوان وزیر کشور

دیدار مسئولین با خانواده شهدای مدافع حرم گیلان - فهیمه فرهمندپور

رشت رویایی‌- دیدار مشاور وزیر کشور در امور بانوان در حالی با خانواده شهدای مدافع حرم گیلان صورت گرفت که او به دلیل حضور در نشست خبری با صدا و سیما، جلسه را ترک کرده و اعتراض مسئولان شهری را برانگیخت.

در ادامه این جلسه معنوی که آکنده از حزن و اندوه بود، مشاور وزیر کشور در امور بانوان، پیش از پایان برنامه جلسه را به قصد شرکت در نشست خبری با صدا و سیمای مرکز گیلان ترک کرد که این مسئله موجب آزردگی خاطر و عکس‌العمل چند تن از مسولان حاضر در جلسه شد.

در این راستا رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و سخنگوی شورای اسلامی رشت خطاب به مشاور امور بانوان وزیر کشور گفت: به عنوان یک مسئول شهری از خانم فرهمندپور گله دارم.

مظفر نیکومنش همچنین گفت: دیدار با خانواده شهدا از اهمیت زیادی برخوردار است و ایشان باید تا آخر جلسه حضور می‌داشتند.

او با بیان اینکه به عنوان یک عضو شورا چنین مسئله‌ای را نمی‌پذیرم گفت: مصاحبه تلویزیونی ایشان می‌توانست با تاخیر انجام شود.

نیکومنش همگان را خادمان خانواده شهدا برشمرد و گفت: باید ضروری‌ترین برنامه‌ها را کنار گذاشته و در خدمت این افراد باشیم و تذکر بنده خطاب به این مقام این است که نباید جلسه‌ای به این اهمیت را ترک می‌کرد.

پیرو این گلایه، رییس کمسیون بهداشت، محیط زیست، و خدمات شهری شورای اسلامی رشت نیز گفت: خانم فرهمندپور حرف‌های خوبی زدند اما حرف‌های ایشان باید در عمل نمود پیدا می‌کرد.

فاطمه شیرزاد گفت: حضور در جلسه شهدا سعادت می‌خواهد و بعید بود از این مسئول که این جلسه معنوی را ترک کرده و جلسات دیگر را ترجیح دهد.

او همچنین گفت: لازم بود مسئولان استانی برنامه‌ریزی دقیق‌تری در این زمینه اعمال می‌کردند تا شاهد چنین اتفاقی نباشیم.

در انتهای این مراسم از همسران، مادران، پدران و فرزندان شهدای مدافع حرم با اهدای گل و لوح تقدیر تجلیل شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz