واکنش عارف به توافق «روحانی، هاشمی و خاتمی» در مورد ریاستش در مجلس

رشت رویایی- رییس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در مورد برخی اخبار منتشرشده مبنی بر اینکه رئیس مجمع تشخیص، رئیس‌جمهور و رئیس دولت اصلاحات در مورد ریاست وی در مجلس دهم توافق کرده‌اند، گفت: من هم اولین بار است خبری را از شما می‌شنوم و اطلاعی ندارم.

محمدرضا عارف

به گزارش انتخاب، محمدرضا عارف رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در حاشیه کنگره ملی آموزش عالی در دانشگاه تربیت مدرس در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این پرسش خبرنگار فارس مبنی بر اینکه شنیده شده است که آقایان هاشمی، روحانی و خاتمی بر سر ریاست شما در مجلس دهم توافق کرده‌اند، اظهار داشت: من اولین بار است که چنین چیزی را می‌شنوم و اطلاعی ندارم.

علی صوفی چندی پیش در گفت‌وگویی اعلام کرده بود که رئیس مجمع تشخیص، رئیس‌جمهور و رئیس دولت اصلاحات بر سر ریاست محمدرضا عارف منتخب اول مردم تهران در مجلس دهم توافق کردند.

عارف همچنین در مورد ادامه کار شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان خاطرنشان کرد: شورای سیاست‌گذاری انتخابات اصلاح‌طلبان برای دور دهم مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است و بعد از انتخابات باید ارزیابی کاملی از عملکرد خود داشته باشد، بنابراین شاید ترکیب شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان تغییر کند ولی اکنون معلوم نیست که شورای سیاست‌گذاری تعطیل می‌شود یا خیر.

منتخب مردم تهران همچنین در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس،‌ مبنی بر اینکه برای دور دوم انتخابات مجلس دهم چه برنامه‌هایی دارید، گفت: ما همچون دور اول انتخابات مجلس دهم بنا داریم که در حوزه‌های انتخابی که به دور دوم کشیده شده است مشارکت حداکثری مردم را صورت دهیم تا مجلسی کارآمد تشکیل شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz