رشت رویایی- الیاس حضرتی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکسی از شهاب حسینی و اصغر فرهادی، موفقیت فیلم «فروشنده» را در جشنواره کن به اهالی فرهنگ و ملت ایران تبریک گفت.

[su_frame align=”center”]واکنش الیاس حضرتی به موفقیت فیلم اصغر فرهادی در کن[/su_frame]
به گزارش رشت رویایی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در آخرین پست اینستاگرام خود به کسب دو جایزه سینای ایران در جشنواره کن واکنش نشان داد و نوشت:

«جشنواره‌ها، اسکارها، نخل‌های طلا و امثالهم همگی بهانه‌ای برای تثبیت و ارزش نهادن به یک مسیر درست است. به زعم دست‌اندرکاران آن جشنواره که اتفاقاً در این سطح از مراسم بین‌المللی کمتر دیده شده که سلیقه‌ای خاص لحاظ شود، هنرمندانمان شب گذشته یک شب با شکوه دیگر را برای ایران به ارمغان آوردند و بار دیگر با هنر و دید طلایی خود جهانیان را مبهوت نگاه ایرانی با امضایی ایرانی کردند.

چندی قبل حال عباس کیارستمی، کسی که در روزگاری نه چندان دور هم شبی این‌چنینی را برای ما رقم زده بود آرامش ما را برهم زد. اما دیشب گروه فیلم «فروشنده» اصغرخان فرهادی آقای کارگردان و شهاب حسینی آقای بازیگر حال همه ما را خوب کردند. طنین صدای استاد شجریان هم که به قاعده حال هر ایرانی را خوب‌تر می‌کند، در این جشنواره دلیل بهتری برای کامل شدن ماجرا بود.

دست مریزاد به اهالی فرهنگ که با جان و دل و خون دل برای هنر و فرهنگ تلاش طاقت‌فرسایی می‌کنند.

امید که قدر بزرگانمان و هنر اصیل را بدانیم و به آنها بیش از پیش اعتماد کنیم».

پست اخیر الیاس حضرتی عضو هیئت رئیسه فراکسیون مجلس و نماینده سابق مردم رشت با واکنش مثبتی از سوی مخاطبان صفحات مجازی همراه شد و بسیاری واکنش او را در برابر سکوت رسانه ملی قابل تقدیر ارزیابی کردند.