واژگونی اتوبوس در جاده چالوس با ۱۶ کشته +تصاویر

واژگونی اتوبوس در جاده چالوس با 16 کشته

رشت رویایی- مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز جزئیات حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور کرج – چالوس که ۱۶ کشته بر جای گذاشت را تشریح کرد.

به گزارش مهر، مهدی مهرور با اعلام جزئیات حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور کرج – چالوس محدوده کندوان، گفت: این حادثه ساعت ۲ و ۵۵ دقیقه بامداد شنبه یک کیلومتر پایین‌تر از تونل کندوان به وقوع پیوست.

مهرور در ادامه با اشاره به اینکه اتوبوس پس از واژگونی با تیر چراغ برق برخورد کرده است، گفت: متاسفانه در این حادثه ۱۶ نفر از هموطنان جان خود را از دست دادند.

واژگونی اتوبوس در جاده چالوس با 16 کشته

او همچنین گفت: این حادثه ۱۲ مصدوم بر جای گذاشته است که مصدومان به بیمارستان‌های شهید باهنر و شهید مدنی کرج منتقل شده‌اند.

به گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز این اتوبوس از شمال (عباس آباد) به سمت کرج در حرکت بوده است.

دلیل حادثه تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شد
او در ادامه با اشاره به عدم توانایی راننده در کنترل خودرو، دلیل این حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرد و گفت: پس از مخابره این خبر همه دستگاه‌های امدادی از جمله هلال احمر و اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

واژگونی اتوبوس در جاده چالوس با 16 کشته

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با تاکید بر اینکه رئیس پلیس راه استان، مدیرکل اداره کل راه و شهرسازی، رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و همچنین مدیریت بحران استانداری البرز بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند، گفت: هشت دستگاه آمبولانس و خودروهای امدادی هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

واژگونی اتوبوس در جاده چالوس با 16 کشته

در حال حاضر سردار مهری رئیس پلیس راهور ناجا در محل حادثه حضور دارد.

همچنین اجساد این حادثه به بهشت سکینه شهرستان کرج منتقل شده‌اند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz