معاون هنری ارشاد اسلامی گیلان مدعی شد
هیچ کنسرتی در گیلان لغو نشده است

رشت رویایی ـ معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد گیلان با بیان اینکه در سه سال گذشته در گیلان هیچ کنسرتی لغو نشده است، گفت: برگزاری این کنسرت ها در سایه همدلی همه‌ دستگاه‌ها امکانپذیر شد.

هیچ کنسرتی در گیلان لغو نشده است

سید وحید فخرموسوی با تاکید بر اینکه خوشبختانه در سه سال گذشته در گیلان هیچ کنسرتی لغو نشده است، به «ایسنا» گفت: اگر مواردی هم شاهد برگزار کنسرتی نبودیم به دلیل عدم فروش بلیت و یا اختلاف برگزارکننده با گروه کنسرت گذار بوده است.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان برگزاری حجم بالای برگزاری کنسرت طی سه سال گذشته در استان را نتیجه علاقه‌مندی مردم به موسیقی دانست و تاکید کرد: برگزاری این تعداد کنسرت در سایه همدلی همه‌ دستگاه‌ها امکانپذیر شد تا لحظات خاطره انگیزی برای مردم ثبت شود.

او به رضایت خاطر اکثر خوانندگان و گروه های موسیقی بعد از سفر به گیلان اشاره کرد و گفت: اکثر هنرمندانی که برای اجراهای هنری به استان سفر می‌کنند از شور و شعور بالای مردم این جغرافیا در مواجهه با آثار هنری ابراز خشنودی می‌کنند و از علاقه‌مندی خود برای اجراهای دیگر در این استان خبر می‌دهند.

این مسئول فرهنگی با اشاره به لغو کنسرت موسیقی فرزاد فرزین در آستارا تاکید کرد: این کنسرت که قرار بود روز جمعه، ۳ دی برگزار شود، به دلیل عدم فروش بلیت‌ها برگزار نشد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz