معاون اجتماعی نیروی انتظامی گیلان:
هواداران متخلف الگیلانو شناسایی شدند

شیشه شکسته اتوبوس پیامد بازی ملوان-سپیدرود برای مردم رشت

رشت رویایی- تعدادی از هواداران متخلف بازی ملوان انزلی و سپید رود رشت که به اموال عمومی آسیب رسانده بودند شناسایی شدند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی گیلان گفت: کسانی که پس از پایان این بازی مهم و پر حاشیه به تعدادی از اتوبوس‌های ناوگان حمل و نقل عمومی رشت خسارات وارد کردند ، شناسایی شدند که با آنها برخورد قانونی می شود.

سرهنگ محمد رضا جعفری خیرخواه با تاکید بر فرهنگ سازی هواداران تیم های فوتبال افزود: فدراسیون فوتبال باید این افراد را از عواقب اقدامات غیر قانونی در این زمینه آگاه کند.

او هر گونه خسارت به اموال عمومی و تخریب بیت المال را جرم دانست و گفت: نباید به خاطر برد و باخت یک تیم رفتار نامناسبی انجام شود و پلیس در حد توان خود در این خصوص آگاه سازی و با متخلفان برخورد می کند.

دیدار ۲ تیم ملوان و سپید رود رشت که در هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال ایران، جام آزادگان، ۵ شهریور در ورزشگاه تختی بندر انزلی برگزار شد، با نتیجه یک برصفر به سود میزبان به پایان رسید.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری هفته پیش اعلام کرد: در حاشیه مسابقه ۲ تیم ملوان و سپید رود برخی از هواداران و تماشاگرنماها به ۸ دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل عمومی رشت که برای انتقال هواداران تیم فوتبال سپید رود این شهر به انزلی اختصاص یافته بود خسارت وارد کردند.

مرتضی شریفی کارشناسان فنی ، این خسارات را ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد.

او با اشاره به مجروح شدن یکی از رانندگان اتوبوس در حاشیه دربی فوتبال گیلان اعلام کرد به شیشه ها ، در، سقف ، بدنه و کانال های کولر اتوبوس ها خسارت جدی وارد شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz