رییس هیات مدیره ملوان:
هم پول داریم، هم هوادار؛ امتیاز نفت تهران را می‌خریم

رشت رویایی- رییس هیات مدیره باشگاه ملوان توضیحاتی را درباره خرید امتیاز نفت تهران توسط ملوان ارائه کرد.

احمد دنیامالی

احمد دنیامالی درباره بحث‌های ایجاد شده پیرامون خرید امتیاز نفت توسط ملوان برای حضور در لیگ برتر به ورزش سه می‌گوید: ما بنا داریم در مزایده باشگاه نفت شرکت کنیم. در این راستا اقدامات لازم را نیز انجام دادیم و حضور مقتدرانه‌ای خواهیم داشت. من فکر می‌کنم اگر مزایده در شرایط عادلانه برگزار شود و از پیش تعیین شده نباشد، شانس خوبی برای خرید امتیاز باشگاه نفت داریم.

او درباره انتقادهایی که نسبت به واگذاری باشگاه‌های تهرانی به شهرستان‌ها مطرح می‌شود، تاکید می‌کند: ما باید شرایط را در نظر بگیریم و بعد انتقاد کنیم. بین تیمی که تماشاگر دارد و تیمی که تماشاگر ندارد، باید تفاوت قائل شویم. ملوان هواداران زیادی دارد. برایم جالب است که منابع دولت و شرکت‌های شبه‌دولتی خرج تیم‌هایی می‌شود که هیچ هواداری ندارند. من تعجب می‌کنم که اکنون شهرهایی مثل بوشهر، شیراز، رشت و…. تیمی در لیگ برتر ندارند. حالا این شرایط برای انزلی هم پیش آمده است.

رییس هیات مدیره ملوان صحبت‌هایش را این‌طور ادامه می‌دهد: آنهایی که انتقاد می‌کنند که زمانی که حق ملوان را می‌خوردند، رسیدگی می‌کردند. حتی در بازی آخر هم در حق ملوان اجحاف شد اما هیچ برخوردی صورت نگرفت. به هر صورت ما حق داریم در مزایده شرکت کنیم. این حرف‌هایی که زده می‌شود نیز باید منطقی و هوشمندانه باشد. شرایط مزایده باید عادلانه باشد و از قبل تعیین شده برگزار نشود.

دنیامالی درباره مخالفت مسئولان استان تهران با خروج از این استان بیان می‌کند: من نمی‌دانم این تیم‌ها در شهرستان‌ها ثبت شده یا خیر. با این حال فکر نمی‌کنم مشکلی وجود داشته باشد. ما در گذشته پاس، پیکان و سایپا را نیز داشتیم که این شرایط برایشان پیش آمد. شما درباره تیمی صحبت می‌کنید که هیچ هواداری ندارد. نفت وقتی هوادار ندارد، چه ایرادی دارد به شهری منتقل شود که هوادار دارد؟ هوادار به فوتبال کمک می‌کند و ما به دنبال همین مساله هستیم.

دنیامالی در پاسخ به این پرسش که آیا منابع مالی برای خرید نفت تهران وجود دارد، می‌افزاید: وقتی جلو آمدیم، حتماً منابع مالی هم وجود دارد.

آل اسحاق: ملوان پول بیشتر بدهد، نفت را می‌خرد
عضو کمیته واگذاری باشگاه نفت تهران اعلام کرد خرید امتیاز باشگاه توسط ملوان منعی ندارد.

حسین آل اسحاق در گفت و گو با “ورزش سه”، درباره اعلام آمادگی باشگاه ملوان انزلی برای خرید امتیاز نفت تهران می‌گوید: ما تا این لحظه هیچ پیشنهادی را از مشتریان دریافت نکردیم. قرار است روز شنبه پاکت‌ها را دریافت کنیم و روز یکشنبه به بالاترین پیشنهاد تیم را واگذار کنیم.

او ادامه می‌دهد: در واگذاری باشگاه نفت تهران، هیچ منعی برای خروج تیم از تهران وجود ندارد و ملوان نیز اگر مبلغ بالاتری را پیشنهاد دهد، می‌تواند تیم را بخرد.

آل اسحاق درباره اظهارات رییس هیات مدیره ملوان مبنی بر اینکه شرایط واگذاری باید عادلانه باشد، تاکید می‌کند: دلیل اینکه تا روز شنبه هیچ پیشنهادی را نمی‌گیریم این است که نمی‌خواهیم همین حاشیه‌ها ایجاد شود. ما با هیچ‌کس برای خرید امتیاز باشگاه لابی نمی‌کنیم و هرگز قرار نیست بر اساس روابط تیم به فروش برسد. هر کسی پیشنهاد بهتری بدهد، تیم را در اختیار می‌گیرد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz