با حضور مرجانه گلچین، فرشاد پیوس و ناصر وحدتی
همایش بزرگ اتیسم توسط موسسه خیریه در رشت برگزار می‌شود

کودک اتیسم

رشت رویایی- همایش بزرگ اتیسم توسط موسسه خیریه حامیان اتیسم گیلان پنجشنبه ۲۴ تیر در رشت برگزار می‌شود.

به گزارش رشت رویایی، همایش بزرگ موسسه خیریه حامیان اتیسم گیلان با حضور مسئولین کشوری و استانی، هنرمندان و ورزشکاران کشور جهت حمایت از بیماران اتیسم گیلان در رشت برگزار می‌شود.

موسسه خیریه حامیان اتیسم گیلان در حدود یک سال است که فعالیت خود را در استان آغاز کرده و تا کنون قدم‌های مثمر ثمری جهت حمایت از بیماران اتیسم گیلان برداشته است. بخشی از فعالیت‌های این موسسه را می‌توان به شرکت کودکان اتیسم در برنامه خندوانه، شرکت در همایش ملی اتیسم در برج میلاد، تور رشت‌گردی برای کودکان اتیسم، کلاس‌های پی آر تی و یکپارچه سازی حسی برای خانواده‌ها اشاره کرد.

همچنین این موسسه خیریه برای کودکان اتیسم فعالیت‌های ورزشی و توانمندسازی دارد که عبارتند از: کلاس‌های ورزشی مثل ژیمناستیک کودکان اتیسم زیر نظر استاد افتخاری، کلاس شنا و همچنین فعالیت‌های تفریحی در پارک نارون هفته‌ای یک روز به صورت اختصاصی برای کودکان اتیسم با همکاری شهرداری منطقه سه رشت.

گفتنی است این همایش با حضور دکتر محمدتقی جغتایی رئیس هیأت مدیره انجمن اوتیسم و وزیر بهداشت، خانم دکتر غفاری مدیر عامل انجمن اتیسم ایران، دکتر نحوی نژاد معاون توان‌بخشی کشور برگزار خواهد شد. همچنین تعدادی از چهره‌های فرهنگی و ورزشی همچون فریده دریامجد، مرجانه گلچین، مینا نوروزی، ساعد هدایتی، انوشه نصر، ناصر وحدتی، پژمان نوری، فرشاد پیوس، علی اوجی در این همایش حضور خواهند داشت.

همایش بزرگ موسسه خیریه حامیان اتیسم گیلان روز پنجشنبه ساعت ۱۷ الی ۲۰ در سالن همایش‌های نیروی انتظامی واقع در میدان انتظام برگزار خواهد شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz