هزینه‌های جاری داماش از کدام منابع تأمین می‌شود؟

رشت رویایی- تأمین هزینه‌های جاری این فصل داماش گیلان برای بسیاری در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

فصل جاری از ابتدای آن برای داماش متفاوت از فصول گذشته بود. بحث پرحرف و حدیث واگذاری امتیاز لیگ یکی به هیات فوتبال گیلان و سپس اعلام انتقال مجدد آن به یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هولدینگ امیرمنصور آریا (آهن و فولاد لوشان)، آن هم در واپسین روزهای پنجره نقل وانتقالات پیش از فصل تیم‌های لیگ یکی و قضیه ثبت باشگاهی جدید، تبدیل به چالش بزرگی شد که تا به امروز سؤال های زیادی را به خود به همراه داشته است.

چند روز قبل خبرنامه‌ای از هولدینگ امیرمنصور آریا منتشر شد که طی آن وکیل هولدینگ آریا این مجموعه را از فعالیت‌های باشگاه شهر باران مبرا دانست و اعلام کرد در قبال این باشگاه هیچ مسئولیتی برعهده ندارند (کلیک کنید).

براساس همین خبر و ادعاهای برخی از همیشگی‌های فوتبال رشت، مبنی بر تأمین هزینه‌های جاری باشگاه از جیب شخصی و البته عدم تنویر افکار عمومی از سوی باشگاه داماش باعث شد تا برای شفاف‌سازی این موضوع به تکاپو بیافتیم.

در یکی از این پرس و جوها باخبر شدیم که هزینه انتقال علیرضا جهانبخش از نایمخن به آلکمار به داماشی‌ها منتقل شده است که البته از رقم دقیق آن فعلاً اطلاعی در دست نیست اما با توجه به رقم انتقال، می‌توان حدود یک و نیم میلیارد (شاید کمی بیشتر و شاید کمی کمتر) را پیش بینی کرد. لازم به ذکر است که خود علیرضا جهانبخش هم انتقال این پول به باشگاه داماش در حدود دو ماه پیش را تأیید کرده است. در حاشیه این خبر اضافه کنیم که امروز نیز طی نامه‌ای از سوی فدراسیون اعلام شد که مبلغی در حدود ۲۷ هزار دلار بابت از حضور جهانبخش در جام جهانی به داماش پرداخت خواهد شد.

طبق قراردادی خاص که امیرعابدینی در انتقال جهانبخش با مدیران نایمخن به توافق رسید، قرار بر این بود که پس از انتقال این بازیکن به تیمی دیگر درصد قابل‌توجهی از هزینه انتقال به باشگاه اولیه یعنی داماش پرداخت شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz