هزار درخواست تدریس در دانشگاه پیام نور آستارا

رشت رویایی- رئیس دانشگاه پیام نور واحد آستارا از درخواست حدود یک هزار نفر به منظور تدریس در دانشگاه پیام نور این شهرستان خبر داد و گفت: امکان جذب مدرس جدید در این دانشگاه وجود ندارد.
علی آصفی با اشاره به اینکه یکی از مواردی که این دانشگاه طی سالیان اخیر با آن رو به رو بوده، درخواست‌های مکرر تدریس از سوی فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف است، افزود: هم اینک حدود یک هزار پرونده درخواست تدریس در این دانشگاه موجود است که عمده آن‌ها متعلق به فارغ‌التحصیلان جدید مقطع کارشناسی ارشد است.
آصفی اضافه کرد: کلاس‌های درس دانشگاه پیام نور آستارا محدود است و در این حالت تدوین برنامه تدریس اعضای هیات علمی در اولویت قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه آمار درخواست تدریس روز به روز در حال افزایش است و احتمال دارد طی ماه‌های آتی به بیش‌تر از تعداد دانشجویان نیز برسد، اظهار داشت: از عموم درخواست‌کنندگان برای تدریس تقاضا می‌شود شرایط فعلی دانشگاه را در نظر بگیرند چرا که با توجه به شرایط فعلی امکان جذب استاد در این دانشگاه وجود ندارد.
وی ادامه داد: با توجه به الکترونیکی شدن برخی از رشته‌ها و نیز با توجه کاهش ورودی دانشجویان و مطابق دستور دانشگاه پیام نور در ایام آتی از تعداد اساتید حق‌التدریسی دانشگاه پیام نور کاسته می‌شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz