رشت رویایی- در طب چینی معتقدند که پا به‌طور مستقیم و قدرتمند با تمام ارگان‌های داخلی بدن ارتباط دارد و به «کانال‌های انرژی» بدن شناخته شده است. از سوی دیگر، پیاز و سیر باکتری‌ها را جذب کرده و پاک‌کننده بدن هستند.

[su_frame align=”center”]هر شب داخل جورابتان پیاز بگذارید[/su_frame]

اگرچه هرکسی به کانال‌های انرژی و طب چینی اعتقادی ندارند، حقیقت این است ک که همه به طور مستقیم به سیستم عصبی متصل هستند و همه این مورد را باور دارند در پا حدود ۷۰۰۰ عصب (کانال‌های انرژی) وجود دارد که به طور مستقیم به اندام‌های داخلی متصل هستند. این بسیار مهم است، ولی اغلب نادیده گرفته می‌شود چون ما در تمام طول روز کفش می‌پوشیم،. به همین دلیل،، راه رفتن بر روی یک ساحل شنی بدون کفش بسیار ایده آل است.

و یکی از بهترین شیوه‌ها برای دریافت مسیر عصبی در سراسر بدن پیاز ست. اگر می‌خواهید بدنتان را پاک‌سازی کنید، لازم نیست که به سونا بروید و رژیم خود را تغییر دهید فقط کافی است قسمت ضخیم پیاز را جدا کنید، آنها را در کف پا گذاشته و همیشه جوراب بپوشید. البته، هیچ کس انتظار ندارد که این‌گونه در خیابان راه بروید بلکه شب این کار را انجام دهید.

همانطوریکه می‌دانیم پیاز پوست را پاک کرده، میکروب‌ها و باکتری‌ها را می‌کشد، و اسید فسفریک موجود در آن که باعث ریزش آب از چشم می‌شود وقتی وارد جریان خون می‌شود منفعت‌های بسیار زیادی دارد . از طریق پایانه‌های عصبی در پا به جریان خون وارد شده و این اسید اندام‌ها و خون را پاک کرده و میکروب‌ها و باکتری‌ها را می‌کشد

پیاز نه تنها به پاک کردن بدن، کمک می‌کند بلکه هوا را هم تمیز می‌کند. اگرچه بوی ناخوشایند دارد، در انگلستان برای تمیز کردن هوا و برای جلوگیری از گسترش عفونت از پیاز استفاده می‌شود.

مزایای سم‌زدایی چیست؟
۱) تصفیه خون.
۲) باکتری‌ها، میکروب‌ها و عوامل بیماری‌زا را می‌کشد