نوری: اولویت اول و دوم و سوم من ملوان است

 

پژمان نوری

رشت رویایی- پس از اینکه فرهاد پورغلامی برای هدایت این فصل ملوان انتخاب شد، شایعاتی مبنی بر اینکه وی قصد ندارد در فصل آینده از تعدادی از بازیکنان با تجربه این تیم استفاده کند، به گوش رسید.

در همین رابطه پژمان نوری گفت: من هم چنین شایعاتی را شنیده‌ام اما تاکنون نه آقای پورغلامی و نه کسی از طرف باشگاه به طور رسمی چنین صحبتی را مطرح نکرده‌اند و منتظر تصمیمات آنها هستیم.

وی در مورد شایعه اختلافش با فرهاد پورغلامی نیز گفت: چنین مطلبی صحت ندارد من در تمام طول دوران ورزشی‌ام بدون کوچکترین حاشیه‌ای در خدمت مربیانم بوده‌ام و با آقای پورغلامی در دوره گذشته حضور ایشان در ملوان، خاطرات خوبی نیز داریم و تا یک قدمی فتح جام حذفی نیز پیش رفتیم.

کاپیتان محبوب ملوانان در پاسخ به این پرسش که اگر با همه این تفاسیر پورغلامی قصد استفاده از وی را برای فصل آینده نداشته باشد چه خواهد کرد، گفت: من در مصاحبه قبلی که با شما قبل از خرید امتیاز باشگاه نفت داشتم گفتم به خاطر اینکه به علت مصدومیت چند بازی آخر فصل گذشته را از دست دادم و نتوانستم به تیمم کمک کنم حاضرم تمام توانم را برای بازگرداندن ملوان از دسته یک به کار گیرم. در حال حاضر هم با اینکه قراردادی با باشگاه ندارم اولویت اول و دوم و سوم من برای فصل آینده ملوان است، با این وجود اگر آقای پورغلامی به من نیازی نداشته باشد، با حفظ احترام به نظر ایشان به عنوان سرمربی تیم و با آرزوی موفقیت برای تیم محبوبم، علیرغم میل باطنی‌ام فوتبالم را در تیم دیگری ادامه خواهم داد.

پژمان نوری در پاسخ به این سؤال که آیا در این مدت از سایر تیمها نیز برای فصل آینده پیشنهادی دریافت کرده است گفت: بله پیشنهاد لیگ برتری دارم ولی همانطور که گفتم اولویت اول و دوم و سوم من ملوان است.

 

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz