رشت رویایی- نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از عدم حضور مسئولان گیلان در مراسم افتتاح دانشکده هنر و معماری دانشگاه گیلان در سفر نوبخت به این استان انتقاد کرد.

[su_frame]جعفرزاده ایمن آبادی[/su_frame]

غلامعلی جعفرزاده ظهر امروز در مراسم افتتاح دانشکده هنر و معماری دانشگاه گیلان با انتقاد از عدم مسئولان استان در این مراسم، اظهار کرد: محمدباقر نوبخت سبب فخر گیلان است.

وی ادامه داد: زمانی که رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی متواضعانه به استان ما سفر می‌کند مشاهده می‌کنیم که مسئولان استانی در این مراسم حضور ندارند و از این بابت عذرخواهی می‌کنم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شأن معاون رئیس جمهور باید رعایت شود، افزود: بنده به دوستان استانی این تذکر را می‌دهم و باید از فرصت حضور مسئولان کشوری در استان بهره‌مند شویم.

وی با بیان اینکه نوبخت به ده‌ها دلیل نمی‌تواند بگوید در این مدت در دولت چه خدماتی به گیلان ارائه کرده است، خاطرنشان کرد: وی هر مشکلی برای استان پیش می‌آید به سرعت آن را برطرف می‌کند و وظیفه داریم سپاسگزار باشیم.

جعفرزاده با اشاره به اینکه اسکله کاسپین با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال تعطیلی بود که نوبخت دوباره آن را فعال کرد، افزود: فعال کردن ۱۴ تصفیه‌خانه شهرهای گیلان از جمله خدمات نوبخت به این  استان است.

وی تصریح کرد: اگر نوبخت را نداشتیم نمی‌توانستیم راه‌آهن رشت‌ ـ قزوین را در سال ۹۵ به اتمام برسانیم.