بادران نوین ۱-۰ داماش
نوار ناکامی‌های داماش با طباطبایی هم پاره نشد

تیم فوتبال داماش

رشت رویایی- تیم داماش در هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور در ورزشگاه کارگران مهمان تیم بادران نوین تهران بود که با یک گل شکست خورد.

به گزارش رشت رویایی، در هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور تیم داماش با سرمربی جدید خود به مصاف تیم بادران نوین تهران رفت که این بازی را با نتیجه یک بر صفر واگذار کرد.

نیمه نخست این دیدار بدون گل به اتمام رسید. هرچند در یک صحنه توپ حامد اکبری‌پور به دست مدافع بادران برخورد کرد که بازیکنان داماش معتقد به خطای پنالتی بودند اما داور این مسابقه چنین اعتقادی نداشت تا دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن بروند.

بادرانی‌ها که در بازی‌های خانگی این فصل تنها یک برد کسب کرده بودند، بازی را در نیمه دوم هجومی آغاز کردند و خیلی زود صاحب موقعیت گلزنی شدند اما دیرک افقی مانع از فروپاشی دروازه داماش شد. اما در ادامه داماش توانست خود را به بازی تحمیل کند. در دقیقه ۷۱ موقعیت خوبی نصیب علی یونسی شد اما این بازیکن نتوانست از این موقعیت استفاده کند. دقیقه ۷۳ بازی علیرضا نضیف‌کار با دریافت کارت دوم از بازی اخراج شد تا یک ربع آخر بازی را بازیکنان طباطبایی ده نفره ادامه دهند. در دقیقه ۸۶ بازی داور مسابقه نقطه پنالتی را نشان داد تا محمدصادق طاهری تک‌گل مسابقه را از روی نقطه پنالتی برای بادران نوین تهران به ثمر برساند و به دومین پیروزی خانگی خود دست پیدا کند.

اولین تجربه حضور هادی طباطبایی بر روی نیمکت داماش نتیجه‌ای جز شکست نداشت تا این تیم با همان ۱۱ امتیاز، به رتبه هشتم جدول سقوط کند.

همچنین در دیگر دیدار نماینده گیلان در لیگ دسته دوم شهرداری فومن در زمین خود به مصاف نفت نوین آبادان رفت که موفق شد با دو گل پیروز شود. شهرداری فومن با کسب این پیروزی ۱۳ امتیازی شد و به رتبه پنجم جدول صعود کرد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz