سمیه رستگار، شهردار منطقه ۳:
نمی‌دانم چه کسی شایعه بازداشت مرا را پخش کرد/ گشوده شدن پرونده‌های حقوقی برای شهرداری‌ها، غیرمعمول نیست/ هیچ اتهامی متوجه من نیست

سمیه رستگار، شهردار منطقه سه رشت

رشت رویایی- شهردار منطقه ۳ رشت خبر بازداشتش را تکذیب کرد و گفت: نمی‌دانم این شایعه را چه کسی پخش کرد، اما از کسی که این کار را کرد دلخورم.

سیمه رستگار در گفت و گوی اختصاصی با رشت رویایی گفت: گشوده شدن پرونده حقوقی علیه شهرداران مناطق، غیرمعمول نیست. آن‌چه هم امروز اتفاق افتاد این بود که کسی علیه شخصیت حقوقی من و نه خود من، شکایتی کرده بود که من در بازپرسی حاضر شدم و به سوالات بازپرس محترم پاسخ دادم.

او افزود: بازپرس هم از پاسخ‌های من قانع شد و من بدون صدور هیچگونه قرار یا وثیقه‌ای به کار خودم ادامه می‌دهم.

رستگار تاکید کرد: من تا الان نفهمیدم که چه کسی شایعه بازداشت مرا پخش کرد، اما از او دلخورم چون باعث نگرانی خانواده‌ام شد. اگر این اتفاق افتاده بود حرف دیگری بود، اما اصلاً بازداشتی در کار نبود.

شهردار منطقه ۳ تاکید کرد: به واسطه نوع کار، شهروندانی ممکن است به درست یا غلط تصور کنند حقی از آن‌ها ضایع شده و در چنین مواردی معمولاً شهرداران در دادگاه حاضر می‌شوند و ادله خود را ارائه می‌کنند. این امر غیرمعمولی نیست. از من به عنوان یک حقوقدان انتظار می‌رود که محکم‌تر بتوانم از خودمٰ از شخصیت حقوقی خودم دفاع کنم که فکر می‌کنم این کار را کردم و در حال حاضر هیچ اتهامی متوجه من نیست.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz