رشت رویایی- نمایش «روایت های متقاطع از یک قتل» در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا(ص) به روی صحنه می‌رود.

کارگردان تئاتر، نمایش «روایت های متقاطع از یک قتل» را برای مخاطب جذاب دانست و گفت: مخاطبان نیاز به تخلیه هیجانات دارند تا به آرامش برسند.

مجید کاظم زاده مژدهی با بیان اینکه نمایش مذکور پنجمین نمایش در سال جاری است که آن را کارگردانی می کنم، گفت: نباید خواست جامعه و رسالت هنرمندان در اصلاح رفتاری جامعه نادیده گرفته شود.

طراح و کارگردان نمایش «روایت های متقاطع از یک قتل» تم نمایش را اعتراف دانست وگفت: در این نمایش ۱۱ بازیگر و هر یک به نوبه خود اعتراف به همدستی در یک جنایت می کنند. در واقع عمل این افراد در مرگ یک نفر تاثیرگذار بوده است.

کارگردان تئاتر، با بیان اینکه «داستان» یک میدان با چهار خیابان منتهی به این میدان است، ادامه داد: جامعه شناسی، روان شناسی، زیبایی شناسی و اسطوره شناسی مولفه ها اصلی داستان هستند و امروز دنیا بر روی این چهار مولفه تاکید می کند.

مژدهی مضمون اصلی نمایش «روایت های متقاطع از یک قتل» را افشای راز ظالم و ظلم دیده دانست و گفت: جامعه ما با آسیب های اجتماعی مواجه است که می توان از راه هنر به عنوان یک وسیله برای کم کردن این آسیب ها استفاده کرد.

مژدهی گفت: در واقع نمایش «روایت های متقاطع از یک قتل» با استفاده از بداهه سازی با محوریت موضوع «قتل» و «تزکیه از طریق اعتراف» بدون نمایشنامه شکل گرفته و با تکیه بر خلاقیت های فردی بازیگران تولید شده است.

او نمایش «روایت های متقاطع از یک قتل» را برای مخاطب جذاب دانست و گفت: مخاطبان نیاز به تخلیه هیجانات دارند تا به آرامش برسند.

نمایش «روایت های متقاطع از یک قتل» را از ۴ لغایت ۸ آذر در سانس های ۱۸ و ۱۹:۳۰ و در روز یکشنبه به صورت تک اجرا در ساعت ۱۷ در سالن شهید انصاری مجتمع خاتم الانبیاء(ص) اجرا می‌شود.

مجید مژدهی تاکنون کارگردانی بیش از ۵۰ عنوان نمایش و شرکت در جشنواره های مختلف و دریافت جوایز متعددی را در کارنامه خود دارد.

بازیگران این تئاتر مهدی عظیمی، ستایش مرتضوی، مریم مومنی، عارف روستا، سمیرا درودگر، سامان لاله، الهام قهرمانی، تارخ میرمیناچی، شایان مهدی‌زاده، مریم همتی و رکسانا علیپور هستند.

علاقه مندان می توانند برای خرید بلیط نمایش به سایت www.haftsaz.com مراجعه کنند.