[su_frame align=”center”]نمایش «ادامه مطلب»[/su_frame]

رشت رویایی- نمایش «ادامه مطلب» به نویسندگی و کارگردانی مهدی شایان از ۲۸ شهریور در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی تهران به روی صحنه می‌رود.

به گزارش رشت رویایی، نمایش «ادامه مطلب» کار برگزیده بیست و هشتمین دوره جشنواره استانی تئاتر گیلان از تاریخ ۲۸ شهریور به مدت ۱۲ روز در سالن مولوی تهران اجرا خواهد شد.

این نمایش سال گذشته در بخش مسابقه سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر شرکت کرد و توانست در این جشنواره کاندیدای بهترین کارگردانی، بهترین طراحی لباس و برنده لوح تقدیر بهترین طراحی گریم شوئ. همچنین این نمایش توانست نظر مثبت و مساعد منتقدین و مخاطبین جشنواره را به خود جلب کند.

تهیه‌کنندگی این نمایش را سجاد افشاریان بر عهده دارد و زینب شعبانی، مهدی مخبری، سودابه جعفرزاد، الناز اَبروش، برنا انصاری و فرید نظری بازیگران این نمایش هستند.

حمیدپورآذری و مهرداد هنرمند نیز مشاوران کارگردان در این نمایش هستند.

«ادامه مطلب» دارای سه پیرنگ اصلی و تعداد زیادی خرده پیرنگ های فرعی است که با پیچیدگی‌های خاص داستانی در هم گره می‌خورند. در این نمایش ۴ داستان «جک و لوبیای سحر آمیز» و «سیندرلا» و «شهرزاد هزار و یک شب» با «هملت» ترکیب می‌شود و به شیوه‌ای پست‌مدرن درام را شکل می‌دهد.

[su_frame align=”center”]مهدی شایان[/su_frame]

گفتنی است، نمایش «ادامه مطلب» به کارگردانی مهدی شایان، نویسنده و کارگردان مطرح گیلانی از تاریخ ۲۸ تا نهم مهر در تالار مولوی تهران اجرا خواهد شد.

سایت تهیه بلیت اینترنتی تیوال، از شنبه بیستم شهریور آماده رزرو و فروش بلیت این نمایش می‌باشد.

[su_frame align=”center”]نمایش «ادامه مطلب»[/su_frame][su_frame align=”center”]نمایش «ادامه مطلب»[/su_frame]