نمایش «آکواریوم کانگورو» در رشت به روی صحنه می رود

مجید کاظم‌زاده مژدهی

رشت رویایی- نمایش «آکواریوم کانگورو» به نویسندگی و کارگردانی مجید کاظم زاده مژدهی از ۲۳ لغایت ۳۰ اردیبهشت ماه در رشت به روی صحنه می رود.

نویسنده و کارگردان این نمایش در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نمایش «آکواریوم کانگورو» در تلاش برای آشتی دادن مخاطبان با هنر تئاتر بوده و در این راه از نور، رنگ، صدا و… برای پاسخگویی به نیاز مخاطب بهره می برد.

مجید کاظم زاده مژدهی با بیان اینکه گریم و نوع تکنیک استفاده شده در آن برای اولین بار است که در استان گیلان اجرایی می شود افزود: مخاطبان امروزه تئاتر به دنبال نوآوری ها و بهره گیری نمایش از امکانات روز بوده و در همین راستا طراحی صحنه، گریم، لباس و استفاده درست و متناسب از موسیقی، بزرگترین چالش در این تئاتر بوده است.

وی ادامه داد: از سه سال پیش که متن به صورت طرح اولیه ارایه شد؛ دغدغه های زیادی برای ارائه مناسب آن به مخاطب وجود داشت که خوشبختانه با همکاری های مسئولان امر به ویژه آقای حسن پور رئیس اداره ارشاد شهرستان رشت، شرایط خوبی برای تمرین و اجرا فراهم شده که امیدوارم در جذب مخاطب موفق باشد.

کارگردان نمایش «آکواریوم کانگورو» به همکاری خوب با عوامل این تئاتر اشاره کرد و گفت: بازیگران این نمایش از بهترین های استان و کشور هستند و همکاری حرفه ای و رضایت بخشی را با آنها تجربه کردم.

نمایش «آکواریوم کانگورو» به نویسندگی و کارگردانی مجید کاظم زاده مژدهی و با بازی الهه فرخی، پریسا قاسمی، محمد رسائلی و مصطفی غلامی از ۲۳ تا ۳۰ اردیبهشت ماه جاری در سالن شهید انصاری مجتمع فرهنگی- هنری خاتم الانبیا (ص) رشت به روی صحنه می رود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz