نمایشگاه نقاشی «باز باران» در لاهیجان برپاشد

رشت رویایی- نمایشگاه گروهی نقاشی کودکان با عنوان «باز باران» در نگار خانه استاد محجوبی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان به نمایش درآمده است.

به گزارش رشت رویایی، نمایشگاه گروهی «باز باران» به مناسبت فرا رسیدن هفته معلم مصادف با شهادت «شهید مرتضی مطهری» در نگارخانه استاد محجوبی برگزار شد. این نمایشگاه متشکل از آثار کودکان دختر و پسر رده سنی ۷ تا ۱۰ سال است که از تاریخ ۳ لغایت ۹ اردیبهشت درنگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان دایر خواهد بود.

در این نمایشگاه، ۷۵ اثر با موضوعات مختلف از ۱۶ هنرمند کودک به نمایش درآمده است. آزاده به ناساز مربی این کودکان مدت سه سال است که با آنها کار می‌کند و هدف اصلیش از برپایی این نمایشگاه را به نمایش گذاشتن پیشرفت آنان در طی این سه سال عنوان کرده است.

کودکانی که آثارشان در این نمایشگاه به نمایش درآمده عبارتند از: مهرزاد ابهری خوشدل، آریانا پاک نژادی، آناهیتا پورقلیچ، پارمیدا رمضان نیا، هستی آذرگون، شادی پاکدامن، بهارنازحسین دوست، آراد شهریزاد، ارشیا صانع دوست، پارمیدا فیاض، ستایش قربانی، شیرین مطهری، نیکا عرفان، آوینا قربانعلی دوست، هلیا مسکینی، کیارش ملک زاده.

علاقمندان می‌توانند در تاریخ یاد شده،صبح‌ها از ساعت ۹ الی ۱۳ و عصرها از ساعت ۱۷ الی ۲۰ از این نمایشگاه بازدید کنند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz