[su_frame align=”center”]نمایشگاه سبک زندگی[/su_frame]

رشت رویایی-  نمایشگاه تابلو عکس و عکس نوشته با عنوان «رز بهشتی با مفاهیم سبک زندگی» با هدف ترویج سبک زندگی ایرانی و اسلامی در رشت برگزار شد.

این نمایشگاه در روزهای رمضان در پیاده راه فرهنگی با هدف سبک زندگی ایرانی – اسلامی در پیاده راه فرهنگی رشت در حال برگزاری است.

در این نمایشگاه ۱۵۰ تابلو عکس و عکس نوشته به نمایش گذاشته شده است و با موضوع خانواده و سبک زندگی در ابعاد ۵٠ در ٧٠ و ١٠٠ در ٧٠ در معرض دید عمومی قرار گرفته است.

علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند از تاریخ ۲۰ خرداد ماه تا دو تیرماه جاری به بافت مرکزی پیاده روی فرهنگی شهرداری رشت مراجعه کنند.

گفتنی است این نمایشگاه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد، امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و رشت و سایر دستگاه های فرهنگی از جمله سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت، اداره اوقاف و امور خیریه و کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان برگزار شده است.

[su_frame align=”center”]نمایشگاه سبک زندگی [/su_frame][su_frame align=”center”]نمایشگاه سبک زندگی [/su_frame][su_frame align=”center”]نمایشگاه سبک زندگی [/su_frame][su_frame align=”center”]نمایشگاه سبک زندگی [/su_frame][su_frame align=”center”]نمایشگاه سبک زندگی [/su_frame][su_frame align=”center”]نمایشگاه سبک زندگی [/su_frame][su_frame align=”center”]نمایشگاه سبک زندگی [/su_frame][su_frame align=”center”]نمایشگاه سبک زندگی [/su_frame][su_frame align=”center”]نمایشگاه سبک زندگی[/su_frame]