نخستین تساوی داماش در اردبیل رقم خورد

تیم فوتبال داماش گیلان

رشت رویایی- تیم داماش در هفته پنجم رقابت‌های دسته دوم فوتبال کشور مهمان آبی‌پوشان اردبیل بود که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش رشت رویایی، در چهارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور، داماش گیلان، عصر امروز از ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه در استادیوم تختی اردبیل به مصاف تیم آبی‌پوشان این شهر رفتند که این بازی با نتیجه تساوی به پایان رسید.

داماش در حالی در هفته پنجم به مصاف آبی‌پوشان رفت که در سه بازی آخر خود در رقابت‌های لیگ دسته دوم، سه پیروزی متوالی را کسب کرده بود. پیروزی در این بازی خارج از خانه به خصوص در برابر تیمی که تا این هفته طعم شکست را نچشیده بود می‌توانست داماش را با کمی شانس به صدر جدول برساند.

تیم داماش با ترکیب مجتبی فرهادی، آرمین منفرد دوست، کنعان طاهرنژاد، محمد مختاری، بابک رمضانی پور، حسین نظیری، محمد همرنگ، حامد اکبری پور، حسن رمضانی، حسام یعقوبی و سامان نورمحمدی این دیدار را آغاز کرد.

تیم آبی‌پوشان در ابتدای بازی صاحب موقعیتی تک‌به‌تک شد که مجتبی فرهادی توانست ضربه مهاجم حریف را دفع کند تا داماش در دقیقه ۵ بازی عقب نیافتد. در ادامه نیمه اول بازی در میانه‌های میدان جریان داشت و به جز چند موقعیت نصفه و نیمه از سوی دو تیم اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد تا این دیدار در نیمه نخست بدون گل تمام شود.

در نیمه دوم داماش بازی را بهتر آغاز می‌کند و سامان نورمحمدی صاحب موقعیت خطرناکی می‌شود که از این موقعیت تنها یک کرنر نصیب داماشی‌ها می‌شود. در دقیقه ۶۰ مهاجم تیم آبی‌پوشان در موقعیت آفساید صاحب موقعیت شد و توپ را وارد دروازه داماش کرد که با پرچم کمک داور این گل مردود اعلام شد. در دقیقه ۶۹ بازی نیز یک موقعیت خطرناک دیگر روی دروازه داماش اتفاق افتاد که این‌بار با خوش‌شانسی دروازه‌بان داماش این موقعیت به گل تبدیل نشد. در دقیقه ۸۴ نیز اولین تعویض تیم داماش با خروج محمد همرنگ اتفاق افتاد و این بازیکن جای خود را به مجید هوتن داد. این بازی در نیمه دوم ۳ دقیقه وقت اضافه داشت اما تلاش هیچ‌یک از دو تیم نتیجه‌ای در برنداشت تا نخستین تساوی داماش در هفته پنجم مقابل تیم اردبیل رقم بخورد.

داماش با این تساوی با کسب ۱۰ امتیاز و با اختلاف یک امتیازی با صدر جدول در همان رتبه دوم باقی ماند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz