نجات معجزه‌آسا مرد میان‌سال از میان آهن‌پاره‌های نیسان آبی+تصاویر

رشت رویایی- حجت اله قاسمی افسر آماده منطقه ۴ عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران در مورد این حادثه اظهار داشت: یک دستگاه خودرو نیسان در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان در حال حرکت بود که ناگهان به علت نامشخصی از مسیر اصلی خارج و پس از برخورد با گاردریل کنار بزرگراه، واژگون شد.

او با اشاره به مجروح و گرفتار شدن راننده نیسان وانت در داخل کابین درهم‌پیچیده آن، افزود: آتش‌نشانان به سرعت با نصب علائم هشداردهنده در مسیر بزرگراه، بررسی خودرو از نظر نشت بنزین و قطع جریان برق خودرو، محل حادثه را ایمن سازی کردند و با به‌کارگیری تجهیزات هیدرولیکی نجات، مشغول امدادرسانی به راننده خودرو شدند.

افسر آماده منطقه ۴ عملیات ادامه داد: نیروهای آتش نشانی در یک عملیات نفسگیر راننده ۴۴ ساله خودرو وانت که در شرایط بسیار ناایمنی قرار داشت را از بین آهن پاره های اتاقک خودرو خارج کردند و وی را برای انتقال به مرکز درمانی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

قاسمی با اعلام این که خودرو وانت با کمک آتش نشانان به حالت اولیه بازگردانده و تحویل عوامل انتظامی شد، خاطرنشان کرد: علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور در حال بررسی است.

نجات معجزه‌آسا مرد میان‌سال از میان آهن‌پاره‌های نیسان آبی نجات معجزه‌آسا مرد میان‌سال از میان آهن‌پاره‌های نیسان آبی نجات معجزه‌آسا مرد میان‌سال از میان آهن‌پاره‌های نیسان آبی نجات معجزه‌آسا مرد میان‌سال از میان آهن‌پاره‌های نیسان آبی

 

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz