رشت رویایی- حجت اله قاسمی افسر آماده منطقه ۴ عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران در مورد این حادثه اظهار داشت: یک دستگاه خودرو نیسان در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان در حال حرکت بود که ناگهان به علت نامشخصی از مسیر اصلی خارج و پس از برخورد با گاردریل کنار بزرگراه، واژگون شد.

او با اشاره به مجروح و گرفتار شدن راننده نیسان وانت در داخل کابین درهم‌پیچیده آن، افزود: آتش‌نشانان به سرعت با نصب علائم هشداردهنده در مسیر بزرگراه، بررسی خودرو از نظر نشت بنزین و قطع جریان برق خودرو، محل حادثه را ایمن سازی کردند و با به‌کارگیری تجهیزات هیدرولیکی نجات، مشغول امدادرسانی به راننده خودرو شدند.

افسر آماده منطقه ۴ عملیات ادامه داد: نیروهای آتش نشانی در یک عملیات نفسگیر راننده ۴۴ ساله خودرو وانت که در شرایط بسیار ناایمنی قرار داشت را از بین آهن پاره های اتاقک خودرو خارج کردند و وی را برای انتقال به مرکز درمانی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

قاسمی با اعلام این که خودرو وانت با کمک آتش نشانان به حالت اولیه بازگردانده و تحویل عوامل انتظامی شد، خاطرنشان کرد: علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور در حال بررسی است.

[su_frame align=”center”]نجات معجزه‌آسا مرد میان‌سال از میان آهن‌پاره‌های نیسان آبی[/su_frame]

[su_frame align=”center”]نجات معجزه‌آسا مرد میان‌سال از میان آهن‌پاره‌های نیسان آبی[/su_frame] [su_frame align=”center”]نجات معجزه‌آسا مرد میان‌سال از میان آهن‌پاره‌های نیسان آبی[/su_frame] [su_frame align=”center”]نجات معجزه‌آسا مرد میان‌سال از میان آهن‌پاره‌های نیسان آبی[/su_frame]