نجات مصدومان سانحه رانندگی با ردیابی تماس

آمبولانس

رشت رویایی- مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت: اپراتور اورژانس ۱۱۵ گیلان با ردیابی یک تماس مبهم، چهار مصدوم خودرویی که زیر پل افتاد بود را نجات دادند.

به گزارش ایسنا، دکتر محمدی، مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت: صبح امروز طی تماسی مبهم با اپراتوری اورژانس ۱۱۵ گیلان، درخواست کمکی به صورت مبهم از مکانی نامعلوم اعلام شد.

او ادامه داد: نیروهای اورژانس بلافاصله وارد عمل شدند و با پیگیری و تلاش فراوان جهت یافتن آدرس صحیح، محل حادثه را پس از تلاش فراوان یافتند.

محمدی گفت: این حادثه در محور چابکسر به کلاچای در اثر واژگونی خودروی پژو ۴۰۵ و افتادن خودرو زیر پل روی داد و چهار تن از سرنشینانش مصدوم شدند.

او اضافه کرد: نیروهای فوریت های پزشکی پس از بررسی وضعیت مصدومین حادثه که از نواحی سر، کمر و پا دچار آسیب شده بودند، اقدام به ارائه خدمات فوریت های پزشکی کردند و هر چهار مصدوم به بیمارستان شهید انصاری رودسر منتقل شدند.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت: ساعاتی پیش برخورد دو پراید در مسیر شفت، ۵ مصدوم برجا گذاشت. با گزارش این حادثه، پایگاه فوریت های پزشکی نزدیک به محل حادثه، بلافاصله از شفت به محل اعزام شده و به سرعت به محل حادثه رسیدند.

محمدی توضیح داد: اورژانس ۱۱۵سریعا وارد عمل شد و با بررسی وضعیت مصدومین و ارائه خدمات پیش بیمارستانی، خانم ۳۹ ساله و سه مرد را به بیمارستان امام رضا(ع) شفت با موفقیت انتقال دادند؛ در این ماموریت هلال احمر استان نیز یاری گر اورژانس ۱۱۵بودند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz