جعفرزاده با ۹۱ هزار رأی به مجلس رفت

رشت رویایی- به فاصله یک روز از پایان انتخابات مجلس، نمایندگان شهرهای مختلف گیلان در مجلس دهم مشخص شدند.

جعفرزاده راهی بهارستان شد، حسنی به دور دوم رفت
طبق اخبار واصله دو نفر از فهرست اصلاح طلبان در رشت در انتخابات مجلس به موفقیت رسیدند.

بر اساس این گزارش، مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با بیش از ۹۰۹۲۱ هزار رأی با کسب اکثریت آرا بار دیگر نماینده رشت در مجلس شد.

جعفرزاده در انتخابات نهمین دوره مجلس در دوره دوم موفق شده بود به مجلس راه یابد.

همچنین محمدصادق حسنی، نفر دوم لیست اصلاح طلبان در رشت نیز با کسب ۴۳۶۰۲ هزار رأی به دور دوم رفت. او در مرحله دوم باید با سه کاندیدای اصولگرا رقابت کند.

جبار کوچکی نژاد با کسب ۵۸۹۲۲ رأی و سردار آقازاده با ۵۸۳۹۷ رأی به ترتیب دوم و سوم شدند. ولی الله عظمتی نیز با کسب ۵۳۳۹۲ رأی به مرحله دوم راه یافت.

حسن خسته‌بند پیروز انتخابات در انزلی شد
در شهرستان بندر انزلی حسن خسته‌بند با کسب ۱۴۹۴۸ رأی موفق به پیشی گرفتن از رقبا و حضور در مجلس دهم شد.

با پایان شمارش آرای دهمین دوره‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در بندرانزلی، حسن خسته بند بار دیگر به عنوان نماینده‌ی مردم این شهرستان راهی بهارستان شد.

کاظم دلخوش با اختلاف آرای بالا خصوصی را جا گذاشت
سید کاظم دلخوش موفق شد با اختلاف آرای بالا رقبایش را پشت سر بگذارد و نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس دهم شود.

دلخوش با کسب حدود ۳۶ هزار رأی و با اختلاف بیش از ۱۵ هزار رأی برای سومین بار نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شد.

شجاع اسرارپوش با ۲۰ هزار ۷۰۰ رأی و حمیدرضا خصوصی ثانی، نماینده فعلی صومعه‌سرا با حدود ۱۷ هزار و ۲۰۰ رأی دوم و سوم شدند.

لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شد
مهرداد بائوج لاهوتی به عنوان نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس دهم شورای اسلامی انتخاب شد.

سید رضا جوادپور در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مهرداد بائوج لاهوتی بار دیگر به عنوان نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس دهم شورای اسلامی انتخاب شد.

وی با بیان اینکه مردم شهرستان لنگرود مشارکت ۷۵/۲ درصدی در انتخابات داشتند، افزود: مهرداد لاهوتی توانست با کسب ۲۸ هزار و ۸۴۶ رأی به عنوان نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس دهم شورای اسلامی انتخاب شود.

فرماندار لنگرود با اشاره به سایر آرای مأخوذه دیگر کاندیداها، گفت: سیدگل آقا پورعباس ۲۴ هزار و ۳۱۰، پرویز محمدنژاد ۱۳ هزار و ۵۹ رأی، حسن اخگری دو هزار ۱۶ رأی، احمدی سروش هزار و ۳۰۹ رأی، احمد اسماعیلی بازارده هزار و ۱۱۶ رأی، محمد پوررضا هزار و ۷۸ رأی، محمود دهگان ۹۴۹ رأی، حمید رمضانپور دریاسری ۸۸۵ رأی، نرجس نوبهاری ۷۶۹ رأی، مهرداد امین لیلی ۶۲۷ رأی، یوسف فلاحیان ۲۹۷ رأی، میثم موسی پور ۲۶۶ رأی و مجید مطلبی ۲۰۶ رأی کسب کردند.

محمود شکری نماینده تالش شد
محمود شکری نماینده شهرستان‌های تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس دهم شد.

محمود قاسم نژاد فرماندار ماسال در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: محمود شکری با کسب ۴۸ هزار و ۸۸۴ رأی به عنوان نماینده مردم شهرستان تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس دهم شد.

وی با بیان اینکه شهرستان ماسال بیشترین آمار مشارکت را در حوزه ماسال، تالش و رضوانشهر از آن خود کرده است عنوان کرد: در انتخابات هفتم اسفند،۳۶ هزارو ۸۶۷ نفر از مردم شهرستان ماسال واجد شرایط رأی دادن بودند که از این میان ۳۳ هزارو ۸۳۱ نفر در انتخابات شرکت کردند.

محمود شکری در دور نهم مجلس نیز به عنوان نماینده در همین شهرستان حضور داشته است.

اسدالله عباسی نماینده رودسر و املش شد
فرماندار رودسر گفت: از میان داوطلبان نمایندگی در مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رودسر و املش، اسدالله عباسی با کسب بیش از ۴۰ هزار رأی توانست در این رقابت پیروز شود.

به گزارش ایلنا از رودسر، فرماندار رودسر صبح دیروز اعلام کرد: اسدالله عباسی با کسب بیش از ۴۰ هزار رأی از کل آرای مأخوذه، کرسی بهارستان از حوزه انتخابیه رودسر و املش را از آن خود کرد.

امیر جانبازی رودسری بیان کرد: از میان داوطلبان نمایندگی در مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رودسر و املش، اسدالله عباسی با کسب بیش از ۴۰ هزار رأی توانست در این رقابت پیروز شود.

وی با اشاره به آرای به دست آمده از ۲۴۷ صندوق رأی گفت: تعداد ۴۰ هزار و ۴۷ رأی از این تعداد صندوق به دست آمده است.

عباسی نماینده دوره‌های هفتم و هشتم در مجلس بوده است.

محمدحسین قربانی نماینده آستانه‌اشرفیه شد
دکتر قربانی با کسب آرای بیشتر نسبت به سایر داوطلبین نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه شد.

رحیم حیدری، فرماندار آستانه‌اشرفیه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: محمدحسین قربانی با کسب ۱۹ هزار و ۲۴۶ رأی به عنوان نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی شد.

وی افزود: در انتخابات هفتم اسفند، ۸۱ هزار و ۴۰۰ نفر از مردم شهرستان آستانه اشرفیه واجد شرایط رأی دادن بودند که از این میان ۵۷ هزار و ۱۰۶ نفر در انتخابات شرکت کردند.

ذبیح الله نیکفر لیالستانی کرسی نشین بهارستان شد
«ذبیح الله نیکفر لیالستانی» با کسب بیش از ۴۷ هزار رأی در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل، کرسی نشین بهارستان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، بنابر اعلام ستاد انتخابات گیلان، منتخب مردم در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل مشخص شد.

بر این اساس «ذبیح الله نیکفر لیالستانی» از مجموع ۹۱ هزار و ۸۶۰ رأی صحیح اخذ شده در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل، با کسب ۴۷ هزار و ۳۴۱ رأی به عنوان نماینده این حوزه انتخابیه معرفی شد.

ولی داداشی پیروز انتخابات در آستارا شد
ولی داداشی کاندیدای اصولگرا، با کسب بیش از ۱۳ هزار رأی، پیروز انتخابات در شهرستان آستارا شد.

فرماندار آستارا در گفتگو با مهر اظهار کرد: ولی داداشی با کسب بیش از ۱۳ هزار رأی از کل بیش از ۵۰ هزار آرای مأخوذه، توانست به عنوان نماینده مردم آستارا به مجلس راه پیدا کند.

سیروس شفقی افزود: این تعداد رأی از ۸۴ صندوق رأی در شهرستان اخذ شده است.

افتخاری با ۸۱ رأی بیشتر در فومن به مجلس شورای اسلامی راه یافت
حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری با ۸۱ رأی بیشتر نسبت به نماینده فعلی ناصر عاشوری به عنوان نماینده فومن و شفت در مجلس دهم شورای اسلامی انتخاب شد.

حجت الاسلام افتخاری فرزند حجت الاسلام علی افتخاری نماینده فقید فومن در دوره سوم مجلس است که در حین خدمت رسانی به مردم زلزله زده رودبار در سانحه چرخبال دار فانی را وداع گفت.

آرای بالای بیش از ۲۴ هزاری حجت الاسلام افتخاری در فومن از جمله دلایل اصلی پیروزی وی در انتخابات محسوب می‌شود. وی همچنین کاندیدای ائتلاف اصلاح طلبان در این شهرستان محسوب می‌شد.

انتخابات در رودبار به دور دوم کشیده شد
فرماندار شهرستان رودبار گفت: تورنمنت انتخابات در رودبار با حضور صمد مرعشی و منوچهر جمالی به دور دوم کشیده شد.

سیدمحمد احمدی با بیان اینکه تورنمنت انتخابات در رودبار با حضور صمد مرعشی و منوچهر جمالی به دور دوم کشیده شد، گفت: با تبریک به تمام نامزدها و مردم عزیز، امیدوارم این همراهی و حضور همدلانه و مدبرانه مردم و نیز اشتراک مساعی دیگر نامزدهای محترم، با گام بلند دیگر در دور دوم انتخابات و انتخاب نماینده منتخب، فصل نوینی از توسعه و شکوفایی در شهرستان همراه با تدابیر دولت محترم گشوده شود.

دسته‌ها: رشت رویایی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.