نام باشگاه فوتبال سیاه‌جامگان تغییر می‌کند

رشت رویایی- تیم فوتبال لیگ برتری سیاه‌جامگان که توانست در فصل گذشته دربازی آخر در لیگ برتر فوتبال ماندگار شود. در فصل آینده این باشگاه با نام سیاه‌جامگان و ابومسلم در لیگ برتر شرکت نخواهد داشت.

تیم فوتبال سیاه‌جامگان ابومسلم

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان گفت: در روزهای آینده احتمالاً یک نظرسنجی برگزار خواهد شد تا علاقه مندان به این باشگاه نام‌های پیشنهادی خود را ارائه دهند.

عباسی گفت: به احتمال زیاد نام این باشگاه مشهدالرضا خواهد بود و با همین نام به ثبت خواهد رسید و لیکن نام دیگری برای این تیم انتخاب می‌شود و با آن نام شناخته خواهد شد.

او هم چنین گفت: فعلاً در حال بررسی هستیم و امیدواریم با بهره گیری از ظرفیت شهر مشهد، بتوانیم یک نام مناسب برای باشگاه سیاه جامگان، که دارای ریشه تاریخی است، انتخاب کنیم.

آیت‌الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد چندی پیش از نام‌گذاری باشگاه ورزشی مشهد با عنوان ابومسلم و سیاه‌جامگان انتقاد کرده بود.

مدیرعامل سیاه جامگان در خصوص تمدید قرارداد فرهاد کاظمی نیز گفت: قرارداد کاظمی به مدت سه سال با یک برنامه منسجم به عنوان سرمربی با باشگاه تمدید شده اشت.

او همچنین گفت: تمام تلاش باشگاه بر این است که سیاه جامگان بتواند در لیگ برتر جایگاه مناسبی را به دست آورد.

او ادامه داد: احتمالاً دهم تیرماه برای آمادگی در لیگ برتر یک اردوی اروپایی خواهیم داشت و قطعاً تا آن زمان بازیکنان جدیدی به تیم اضافه خواهند شد.

او گفت: مقرر شده در هفته آینده فهرست بازیکنان مازاد و درخواستی کادر فنی به باشگاه سیاه جامگان ارائه شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz