میزبانی داماش گیلان از آبی پوشان اردبیل در رشت

رشت رویایی – تیم فوتبال داماش گیلان در ادامه رقابت‌های فوتبال لیگ دسته دوم کشور‌، میزبان تیم آبی پوشان اردبیل است.

میزبانی داماش گیلان از آبی پوشان اردبیل در رشت

مسئول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان در این باره گفت: این دو تیم‌‌، در هفته شانزدهم از رقابت‌های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور، به مصاف هم خواهند رفت.

میثم محبوب در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقه یادشده‌، عصر روز دوشنبه هفته جاری بیستم دی ماه‌، در ورزشگاه شهید عضدی شهر رشت برگزار می‌شود و تیم داماش گیلان در این دیدار میزبان است.

محبوب ابراز امیدواری کرد که تیم فوتبال داماش گیلان در این دیدار خانگی و با حمایت طرفداران خود بتواند برابر تیم آبی پوشان اردبیل به برتری برسد تا بتواند یکی از مدعیان صعود از این گروه باشد.

میثم محبوب ادامه داد: تیم فوتبال داماش گیلان برای اینکه بتواند خود را به صدر جدول نزدیکتر کند‌، باید در این دیدار خانگی پیروز شود و هر سه امتیاز این مسابقه را کسب کند تا شانس صعود از گروه خود را داشته باشد.

تا پایان هفته پانزدهم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه‌ای کشور، تیم داماش گیلان با کسب ۱۹ امتیاز در رده هشتم و تیم آبی پوشان اردبیل نیز با کسب ۱۶ امتیاز در مکان یازدهم جدول رده بندی گروه خود قرار دارند.

تیم فوتبال داماش گیلان به همراه شهرداری فومن دیگر نماینده استان گیلان در رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور‌، در گروه دوم این مسابقات قرار دارند که با تیم‌های بادران نوین تهران، شهرداری بندرعباس، صنعت نفت نوین آبادان‌، شهرداری ماهشهر‌، پتروکیان شوشتر‌، شهرداری کاشان‌، استقلال آبی (ب)‌، شهرداری ارومیه‌، شهید کریمی جویبار و آبی پوشان اردبیل هم گروه هستند.

در رقابت‌های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور، ۳۶ تیم حضور دارند که در سه گروه ۱۲ تیمی با هم به رقابت می‌پردازند که در پایان مرحله مقدماتی‌، از هر گروه چهار تیم به دور دوم صعود می‌کنند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz