رییس هیات فوتبال گیلان:
مگر ملوان فوتبالی سقوط کرد که فوتبالی برگردد؟

قربانعلی الماسخاله

رشت رویایی- رییس هیات فوتبال گیلان گفت: ملوان ارجح‌ترین تیم برای خرید سهمیه تیم نفت است.

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان گفت: ملوان ارجح‌ترین تیم جهت خرید سهمیه لیگ برتری باشگاه نفت تهران است، زیرا استان گیلان بخصوص انزلی یکی از قطب‌های فوتبال کشور است و ملوان تیمی ریشه‌دار، پرسابقه و بازیکن ساز در فوتبال ایران محسوب می‌شود.

او ادامه داد: از این رو برخی از کارشناسان این‌گونه اظهار نظر می‌کنند که ملوان نیز همانند تیم‌های دیگر باید در فصل آینده با تلاش در لیگ یک و فوتبالی به لیگ برتر صعود کند اشتباه است، مگر این تیم فوتبالی به لیگ دسته یک سقوط کرد. کافی است قدری به حافظه تاریخی رجوع کنیم تا ببینیم چگونه با اشتباهات داوری و حاشیه های غیر فوتبالی این تیم را به لیگ دسته یک سوق دادند و این تیم تنها با تفاضل یک گل به لیگ دسته یک سقوط کرد. نباید ملوان را به عنوان یک تیم ریشه دار، مردمی و پرتماشاگر با سایر تیم‌های متقاضی خرید امتیاز لیگ برتری باشگاه نفت تهران مقایسه کنیم.

الماسخانه افزود: حال که ملوان در این مزایده برنده اعلام شده و جناب آقای گرشاسبی ریاست محترم اداره کل ورزش و جوانان استان تهران موافق انتقال این تیم به گیلان هستند و از نظر قانونی ایرادی نمی‌بینند، جا دارد با میانجیگری جناب آقای تاج ریاست شایسته و عادل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران سایر موانع نیز هموار گردد.

الماسخاله در ادامه اظهاراتش اضافه کرد: شک نکنید این انتقال به نفع فوتبال و فدراسیون است زیرا این سهمیه به تیمی داده خواهد شد که دارای یک پیشینه معلوم و سرمایه‌ای بنام تماشاگر سود می‌برد، در غیر این صورت آیا معلوم هست که چگونه این امتیاز در اختیار گروه دیگر قرار می‌گیرد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz