میز خدمت رئیس شورای شهر رشت در محلات برپا می‌شود


رشت رویایی- جهت بررسی و رفع مشکلات محلات و شهروندان رشت رئیس شورای اسلامی شهر رشت در جمع اهالی حافظ آباد و برپایی میز خدمت حضور می‌باید.

به گزارش روابط عمومی شورای رشت، رئیس شورای اسلامی شهر رشت همزمان با ایام الله دهه مبارک‌فجر با حضور در مسجد امیرالمومنین (ع) حافظ آباد رشت با اهالی و نمازگذاران مسجد دیدار و از نزدیک مشکلات آنان را شنید.

سید امیر حسین علوی  گفت: خدمت به مردم از الطاف الهی است و با حضور در جمع اهالی خونگرم و نمازگذاران حافظ آباد رشت مشکلات آنان را شنیده و برای رفع آن تلاشمان را به کار خواهیم بست.

او گفت: قصد داریم این گونه دیدار ها در قالب میز خدمت، در محلات مختلف رشت برگزار شود و از این طریق مشکلات محلات را بهتر شناسایی و برطرف کنیم.

علوی با بیان اینکه سوگند نامه خدمت صادقانه اعضای شورا در روز معارفه باید همواره مورد توجه باشد گفت: در روز معارفه شوراها سوگند خوردیم که تمام تلاشمان را به منظور رفع مشکلات به کار بگیریم و اکنون باید به وعده هایمان عمل کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه اشتغال، مباحث مالی و… از جمله مهم ترین مشکلات مطرح شده توسط شهروندان در دیدارهای مردمی است ادامه داد: باید با تصمیمات صحیح در راستای برطرف کردن مشکلات گام برداریم و فقر و نیاز را از چهره شهر و شهروندان پاک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *