موفقیت مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت

رشت رویایی ـ مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت لوح برگزیده سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط  عمومی ایران را در رسته مدیریت شهری و در بخش کتاب‌، دیپلماسی شهری و ثبت شعر خلاق دریافت کرد.

موفقیت مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت‌، فاطمه قدیمی حرفه‌، مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت موفق شد در سیزدهمین کنفرانس بینالمللی روابط عمومی ایران لوح برگزیده منتخب هیات داوران را در رسته مدیریت شهری و در بخش‌های کتاب‌، دیپلماسی شهری و ثبت شهر خلاق دریافت کند.

سیزدهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران‌، با عنوان روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا‌، ۱۹ دی ۱۳۹۵ در مرکز همایش‌های بین المللی المپیک برگزار شد.

موفقیت مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت

این کنفرانس که با حضور اساتید و چهره‌های برتر روابط عمومی‌، علوم ارتباطات و فناوری اطلاعات از جمله دکتر سعیدی رییس فراکسیون روابط عمونی و رسانه مجلس‌، دکتر فیروز آبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور تشکیل شد، به بحث و تبادل نظر و نمایش چالش ها‌، موفقیت ها و مقابله با برخی از مسائل موجود و در حال ظهور پیش روی صنعت روابط عمومی از جمله روابط عمومی دانش محور و مدیریت محتوا پرداخت.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz