رشت رویایی- پیست موتوری چهارچرخ در ساحل قروق تالش ساخته می‌شود.

شهردار تالش از واگذاری یک‌هزار و ۵۰۰ متر زمین ساحلی قروق این شهر برای احداث پیست موتوری چهارچرخ خبر داد.

حسن محمدپور تصریح کرد: زمین مذکور برای احداث پیست موتوری چهار چرخ از طریق آگهی مزایده کتبی به مدت دو سال به متقاضیان واگذار می‌شود.

شهردار تالش ورزش مفرح موتوری چهارچرخ را مورد علاقه مردم دانست و افزود: ساحل قروق با توجه به ویژگی‌های منحصربه‌فرد، امکان ایجاد این ورزش مفرح را دارد.

وی ایجاد مکانی مناسب، ایده‌آل و جذاب برای پرکردن اوقات فراغت شهروندان، هم‌استانی‌ها و مسافران و گردشگران را از اهداف ایجاد پیست موتوری چهارچرخ بیان کرد.

محمدپور با اشاره به اینکه ایجاد فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدید در ساحل قروق فراهم است، خاطرنشان کرد: پیست موتوری چهارچرخ فضای آرام و دل‌انگیزی را برای مهمانان و گردشگران فراهم می‌کند.

وی اشتغال‌زایی را یکی از اهداف واگذاری مقدار مذکور زمین ساحلی قروق به بخش خصوصی برای ایجاد پیست موتوری چهارچرخ عنوان کرد.

شهردار تالش از متقاضیان زمین ساحلی قروق این شهر برای ایجاد پیست موتوری چهارچرخ خواست تا برای دریافت شرایط مزایده تا پایان وقت اداری ۲۴ اسفند ماه جاری به این نهاد مراجعه کنند.

وی یادآور شد: متقاضیان پیشنهادهای خود را تا آخر وقت اداری ۲۵ اسفند ماه جاری به دبیرخانه شهرداری تالش تحویل دهند تا مورد بررسی قرار گیرد.