رشت رویایی- مهدی غبرایی که به‌خاطر مشکل قلبی و عروقی در بیمارستان بستری شده بود، دوره نقاهت را می‌گذراند.

[su_frame]مهدی غبرایی[/su_frame]

این مترجم پیشکسوت در گفت‌وگو با ایسنا، درباره علت بستری شدن خود در بیمارستانی در تهران گفت:‌ من سابقه مشکل قلبی دارم و سه، چهار سال قبل دو استنت (فنر) در قلبم کار گذاشته شد و مدتی تحت مراقبت پزشک بودم. امسال روز سیزدهم فروردین‌ماه از صبح که بیدار شدم احساس درد داشتم و به همین خاطر به درمانگاه محل رفتم و نوار قلب گرفتم. در آن‌جا به من گفته شد دکتر خودم را خبر کنم.

او افزود: پس از این‌که دکتر خودم مرا معاینه گفت که بخشی از این علائم ممکن است مربوط به مشکل مری و معده باشد و تنها ممکن است ۳۰ درصد آن مربوط به مشکل قلب باشد. بنابراین در بیمارستان بستری شدم و آزمایش‌های لازم انجام شد. در زمان بستری آنژیو انجام شد. الان مرخص شده‌ام و فعلاً دوره نقاهت را می‌گذرانم تا در ادامه معالجات معده و مری را ادامه دهم.

غبرایی همچنین با آرزوی سلامتی برای عباس کیارستمی اظهار کرد: زمانی که در بیمارستان بستری شده بودم متوجه شدم در همان بیمارستان و در بخش آی سی یو آقای عباس کیارستمی هم بستری شده است که امیدوارم ایشان هر چه زودتر سلامتی خود را بازیابد.

به گزارش ایسنا، از این مترجم پیشکسوت به تازگی مجموعه داستان «پسر قاتل من» شامل ۱۰ داستان کوتاه از نویسندگان مشهور جهان و همچنین «پرستوهای کابل» نوشته یاسمینا خضرا نویسنده الجزایری منتشر شده است.