مهار آتش‌سوزی چهار واحد مسکونی در مناطق مختلف رشت

رشت رویایی- آتش سوزی چهار واحد مسکونی در چهار نقطه از کلانشهر رشت صبح امروز (یکشنبه) به وقوع پیوست که با حضور به موقع آتش نشانان نسبت به مهار آنها و جلوگیری از گسترش آتش اقدام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گفت: یک مورد آتش سوزی ساعت ۱۰ و ۵۲ دقیقه صبح امروز به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که بلافاصله ۱۰ دستگاه خودروی اطفای حریق به همراه ۳۱ آتش نشان و افسر ارشد به محل حادثه در بلوار شهید قلی پور کوی حسینی اعزام شدند.

بابک رمضانی با بیان این که به محض رسیدن تیم های عملیاتی به محل حریق با حجم بسیار شدیدی از شعله های آتش در سربندی یک باب انباری مواجه شدند، اضافه کرد: به دلیل متصل بودن سقف خانه های مسکونی همجوار و عدم وجود دیوار آتش بر، تیم های عملیاتی سریع نسبت به مهار و پیشگیری از گسترش حریق و اطفای آن اقدام کردند.

او مطرح کرد: یک مورد آتش سوزی دیگر ساعت ۱۱ و شش دقیقه امروز مبنی بر آتش سوزی دو باب منزل مسکونی در بلوار شهید انصاری به مرکز ستاد فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد که ۱۰ دستگاه خودروی اطفایی و نجات به همراه ۲۹ آتش‌نشان به محل حادثه اعزام شدند.

او با اشاره به شدت آتش سوزی سقف های بهم پیوسته دو باب منزل مسکونی ویلایی در این آتش سوزی اضافه کرد: احتمال سرایت آتش از یک طرف به سقف دیگر منزل ویلایی وجود داشت که سریعا با تلاش آتش نشانان اعزامی نسبت به مهار، پیشگیری از گسترش آتش و اطفای آن اقدام شد.

او با بیان این که سومین حریق منزل مسکونی در ساعت ۱۱ و ۹ دقیقه امروز (یکشنبه) به ستاد فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد، مطرح کرد: این آتش سوزی به دلیل اتصال در سیستم سیم کشی برق واحد مسکونی واقع در خیابان امام خمینی (ره) آفخرا بوده که هشت آتش نشان و دو دستگاه خودروی اطفای حریق برای مهار آتش به محل اعزام شدند.

رمضانی با اشاره به یک مورد دیگر آتش سوزی یک واحد آپارتمانی واقع در بلوار امام خمینی (ره) کوچه فرشته در ساعت ۱۱ و ۲۸ دقیقه امروز یکشنبه گفت: ۲۶ آتش نشان با ۹ دستگاه خودروی اطفایی برای مهار آتش اقدام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *